Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Korupcionieriai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Korupcionieriai gi sudaro didelę grupę, o korupcija - pati įvairiausia. Tai jau šiaip čia žodis užsieninis, o jei į lietuvių kalbą išverstume, tai dar geriau skambėtų - sugedėliai.

Tai aišku gerai dar, jei gali kyšį sumokėt, tai čia jau paprastas korupcionierius - kyšininkas. Bet tai būna visokie politiniai interesai - tai jau čia blogiau, nes tai ne šiaip korupcionierius, o politikanas. Dar geresnė forma - tai biurslas visoks, kur jau taip vertelgų ir valdininkų reikalai susipynę, kad nei nesuprasi, kur kas ir kaip, ir netgi kyšių būna neima, nes iš savų daugiau gauna.

O tai dar būna ir šiaip tinginiai ir biurokratai, tai jei taip rimčiau pažvelgus - tai irgi pareigų nevykdo. Tai irgi korupcija akivaizdi, nes akivaizdus ir sugedimas. O dar bjauresnis atvejis - protekcionieriai, katrie būna net ir kyšių neima, bet dengia tam tikrus savus, o netinkamus - prameta. Tai aišku, kad nauda pro kitur puikiausiai atgaunama.

O dar būna prichvatizatoriai - legalūs vagys, o dar būna ir šiaip paprasti vagiai, katrie tiesiog galimybėmis pasinaudoja. Tai argi ne korupcija? Žinoma, kad akivaizdžiai!

Tai jau blogiausia, kad teisėsauga bejėgė - nes dar jei kyšininką kokį ar vagį ir pabando STT prigaut, tai kaip tu čia prigausi kokį nors gudresnį, katras sau naudą kitaip darosi ar šiaip nieko nenori dirbt?

O dar vat įdomus dalykas, kai visokie korupcionieriai vienas apie kitą visokių kompramatų turi - tai tada pabandyk tik vieną užkabint - iškart visi puola ginti, nes maža, ką ten tas korupcionierius įduos. Tai paskui aišku nenuostabu, kai iš kur nors išlenda koks nors žydrųjų albinų klanas.

O tai dar svarbu neužmiršti, kad ne tik valstybinėse įstaigose korupcionieriai dirba, o ir komercinėse visokiose. Kur tik didelė kontora - ten išsyk ir visokios štučkės vyksta...