Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kyšininkai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Kyšininkas)
Jump to navigation Jump to search

Kyšininkas - tai tasai, kuris ima kyšius, tai tokie kyšininkai daro visiems gėdą, tačiau visai neblogai gyvena, aišku, pakolei jų nepagauna koks nors STT. Tai paskui jau gėdina tą kyšininką ir sako - "nu nu nu, dabar teks jau tau pasėdėti už grotų" ir kur nors pasodina. Paskui, vienok, jei kyšininkas turi prikaupęs daug pinigų, tai jisai pasisamdo gerus advokatus ir gaunasi išteisintas.

Taip kad jei kažkas yra kyšininkas - tai reiškia, kad netiesa, nes teismas įrodė kitaip ir nusprendė, kad kyšininkas nieko blogo nepadarė ir kyšio neėmė. Nes gal tai buvo tiktai kokia nors paskola, o gal dar kokia nors nesąmonė dėžutėje, gal tiktai butelis buvo, ir joksai čia ne skandalas, o tiktai kažkokie tai gandai, kurie nepagrįsti ir išties viskas yra alternatyvūs faktai.

Pipedija remia kyšininkus, nes reikia kartais paremti ir blogį, nes tie kyšininkai vargšeliai, juos persekioja, kankina, sodina į kalėjimus, šmeižia, kolioja, žemina, visaip niekina - tai bjauru ir pasibaisėtina! Kyšininkai - tai mūsų sistemos aukos, kaip galima taip jų nekęsti, erodai jūs!

O dar mums klausimas toksai neišeina iš galvos - jei tie, kas ima kyšius, yra kyšininkai, tai kaip tada vadinasi tie, kas duoda kyšius?