Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Blogis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Blogis - tai esą tokia priešingybė gėriui, katrą neigia visokie reliatyvistai, tuo tarpu įvairūs krikščionys teigia, kad blogis yra absoliutus, o to įsikūnijimas esąs Šėtonas.

Nachališki ekonomistai ir įvairūs vertelgos tuo tarpu sako, kad gėris tėra pridėtinė vertė, vadinasi blogis yra kažkas priešingo, kitaip tariant - pridėtinės vertės naikinimas. Čia maždaug jei kuo daugiau prigaminsi šlamšto visokio, tai vadinasi tuo geriau, o jei tą šlamštą naikinsi, tai vadinasi, kad bus blogai.

Iš to seka paradoksali, bet dažniausiai nutylima ekonominė išvada, jog didžiausias gėris yra didžiausi vertelgos, o didžiausias blogis yra vartotojai, nes jie visą gėrį suvartoja, tokiu būdu jį ir sunaikindami.

Liaudyje tuo tarpu kiekvienas durnius žino: visi politikai yra vagys, atima tą pridėtinę vertę, kitaip tariant - ją naikina, o tai jau įrodo ekonominį politikų kenksmingumą, kaip neabejotiną faktą.

Emociškai gi viskas daug paprasčiau: blogis yra belenkas, kas kelia nemalonius pojūčius, įskaitant ir frustraciją, o tai jau reiškia, kad ir kognityvinis disonansas yra blogis, o iš to padarytina aiški išvada, kad Pipedija yra blogio koncentratas. Kuo vargu ar galima abejoti, turint omeny, kad netgi pipediškieji troliai visada yra blogi, nes žmonėms nesuprantami ir gluminantys.

Dar kai kurie blogiu vadina blogus, nes šie konkuruoja su žiniasklaida, o ir šiaip visokius purvus kelia į viešumą, o kaip žinia, pakolei purvo nematai, tai jo ir nėra. Bet ir čia dalykas aiškus, nes jau patsai žodis "blogas" reiškia blogį.