Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Žydrųjų albinų klanas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Žydrųjų albinų klanas - nei net neaišku, nuo ko čia kas ir kaip, bet jau po to gi, kai kilo skandalas dėl Vytauto Pociūno, tai jau kilo daug visokių kalbų apie visokius žydruosius albinus bei visokius kitokius veikėjus, o dar ir anokia buvo užsimenama istorija apie kažkokias orgijas, kurias VSD kažkur organizuodavo atrinktiesiems, bet taip kažkaip ir nepaaiškėjo čia visa tiesa.

Tiesa, Saulius Stoma paskui kartą savo bloge spjaudėsi, kad jei būtų padori bulvarinė spauda, tai ne tik po visokias šūdžvaigždes kapstytų, bet ir po politikų padurkais, taip atsektų visus homoseksualus ir nebūtų tada bėdų dėl šantažo visokio, o dabar vat kai koks politikas paaiškėja gėjus, tai gi ką visuomenė pagalvos? Vat tokius paskui kas papuola ir šantažuoja tuo pagrindu.

Tai čia paskui dar buvo visokių internautų tiesiamų sąsajų tarpu valstybininkų ir jų vadų bei visokių ten užuominų įdomių.

O tai kaip čia neprisiminus garsaus rusų KGB pareigūno, perbėgusio į Vakarus, ten įsidarbinusio CŽV propagandos skyriuje ir paskelbusio apie tai, kad visi politikai ir revoliucionieriai besantys pyderai. Tai čia šitą Grigorijų Klimovą paskui labai daugelis už tai siaubingai plūdo, nes jis kaip sudėliojo su visokiais pavyzdžiais, tai ir sunku paneigt... Tai paskui kai paaiškėjo tas žydrųjų albinų klanas, tai kaip iš knygos pasirodė besąs...