Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Politika

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Politika išties tai prie lovio: visi kiaulės, pašaras prastas, bet daug, užtat nuolatinės grumtynės, žviegimas, kriuksėjimas, o aplink - mėšlo kalnai, gi kiekvienas kuilys ar kiaulė vis taiko pro mėšlą pranert tiesiai prie lovio, gi kiti - taikosi lipt per galvas.

Tai dar garsusai George Orwell rašė, kad visi gyvuliai lygūs, bet kai kurie, tobiš įvairios kiaulės ar politikai - lygesni už kitus. Taip kad kaip čia nepritarsi, kai matai visą tai visame gražume.

Tai populizmas ir visokios ideologijos pramaišiui su tarpusavio paplavomis, bet juk smagu, nes pašaras nemokamas ir už dyką, tik kad daugelis kiaulių, katros geriau atsišeria ir laiku nesuskumba dingt, rizikuoja pakliūt po mėsininko peiliu, katrą pamačiusios, pirma naglai užkriokia "neatsistatydinsiu ir viskas", o jau paskui visi išgirsta priešmirtinį politinį kvyksmą "taip visiems bus geriau".

Ir nieko nekeičia nei partija, nei iškilmingas veidas, sakantis "aš doras ir už tautą, už mūsų ir jūsų gerovę, nusipelnėm gyventi geriau, santarvė ir demokratija, socialinė parama ir smulkus verslas, apribosim vertelgų siautėjimą, išspręsim emigracijos problemas" ir taip toliau. Visi žino, kaip ten yra iš tikrųjų ir kur čia toji tiesa...


Kiti panašūs į politiką žodžiai

Kartą, nutiko keista istorija. Tais laikais, kai visur plito koronavirusas, o paskui visi skiepijos skiepais, o visokie antivakseriai rengė šeimų maršą, paaiškėjo, kad ponia Diana Nausėdienė yra nepasiskiepijusi ir skiepytis lyg ir nesiruošia. Tai apie tą pasakė Gabrielius Landsbergis, o paskui jau Gitanas Nausėda baisiai pasipiktino, pareiškė, kad Diana Nausėdienė nesiskiepys, o kodėl - tai tą draudžia visiems sužinoti BDAR ir dar kažkoks įstatymas, o be to, Gabrielius Landsbergis užsiimdinėja jau ne politika, o žodžiu, kuris taip pat prasideda raide P ir baigiasi raide A.

Taip ir pasakė Gitanas Nausėda - "Tai jau nebe politika, tai žodis, kuris taip pat prasideda raide P ir baigiasi raide A. Tik jis ilgesnis"[1]. Tai čia paskui visi spėliojo, koksai tai žodis, kurio pirma raidė yra P, o paskutinė raidė yra A. Spėlionių buvo tiek daug ir tokių įvairių, kad teko netgi ir straipsnį sukurti:


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.