Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gabrielius Landsbergis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Gabrielius Landsbergis stovi ir žiūri į jus, nes matyt galvoja, kokį kolchozą dar išgriauti

Gabrielius Landsbergis - naujas visai politikas, sako kad eis į Europos Parlamentą, nes daug patirties turi, tai gal ir yra kažkokios tame tiesos, kai buvęs ilgai diplomatu kur tai Liuksemburge ir Belgijoje ir gal dar kur tai Olandijoje ir Anglijoje, taip kad kažką supranta gal.

Kas čia dabar vyksta, jeigu vunderkindas, baigęs mokyklą vos 15 metų, o paskui vos 19 pabaigęs universitetą daro kažkokią politiką valdžioje ir sakosi, kad supranta ką daro? Ale gi nelabai gal ta diplomatinė karjera kažkam ir rūpi, nes kai užsieniuose - tai ne Lietuvoje, taip kad kažkur toli ir mūsų tai neliečia.

Užtat kai buvo Andrius Kubilius premjeru, tai visą tą laiką kaip tai Gabrielius Landsbergis buvo kokio tai Ministro Pirmininko Tarnybos vedėju ar tai kažkuo panašiu, taip kad pagal postą - tai kažkas panašaus kaip koks viceministras ar netgi ministras beveik, nes kiti ministrai tai irgi kokie tai savo ministerijų vedėjai ir ministro pirmininko padėjėjai yra.

Paskui jau kai Kubilius išėjo, tai Gabrielius Landsbergis pasidarė patarėjas Vyriausybėje, kur kažkokiems Užsienio reikalų ir ES reikalams patardinėja, tai gal ir netgi socdemai kažkaip nutarė, kad susišnekėt įmanoma, taip kad galima dirbt, tai gal kažką sugeba.

Vienok paslaptingas paukštis, nes koksai tai gandas sako, kad paties Vytauto Landsbergio anūkas ir Gabrieliaus Landsbergio-Žemkalnio proanūkis.