Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Anglija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Dargi sakoma, kad Anglijoje - demokratija, bet tai tėra propaganda, skirta praplauti žmonėms smegenis...
Lolipop Man (a.k.a pedofilas) Anglijoje veda vaikus per pereja


Anglija - tokia tai vaiduoklių sala, visada paskendusi rūke. Gal užtatai ją ir vadina Ūkanotuoju Albionu. Tenais gyvena anglai. Jie kažkaip susiję su britais. O gal nesusiję. O britai tai jau ganėtinai susiję su Bretane. Tokia keltiška karalyste, kažkur netoliese esančia - bemaž užu balos, ir visaip navatnai kalbančia. Bet tatai ir nesvarbu, nes galimai jie gi nesusiję su Anglija.

Nu o kai retkarčiais pasninga Anglijoj beigi temperatūra nukrinta iki minuso, tai tada anglai su mašinomis nelyginant tos karvės ant ledo - sukasi savo keliuose irgi daužosi viens į kitą, o dar po to ir stebisi - kaip čia taip netikėtai gavosi!

Taipogi Anglijoje populiariausias kūdikių vardas yra Mohamedas[1]. Tai kaip tai išeina, kad ją reikės pervadinti į kokia tai Mohamedija ir paskelbti islamo respublika.

Kadaise Anglija buvo didelė valstybė - Britų imperija, didžiausia ir galingiausia pasalio šalis. Tačiau šie laikai jau senokai baigėsi ir daugiau jau taip nebėra. Bet tas imperinis prisiminimas vis dar gyvas daugelio anglų širdyse, taip kad šitai tokia gana jautroka vieta išlieka.


Anglijos himnas

Anglijos himnas vadinasi

Inglan is a bitch Inglan is a bitch

(niekas iki siol nezino kodel du kartus ir tik viena is ju su boldu)

mi get a lickle jab in a big 'otell
an' aftah a while, mi woz doin' quite well
dem staat mi aaf as a dish-washah
but w'en mi tek a stack, mi noh tun clackwatchah!

Modernioje anglu kalboje butu daugmaz (sorry uz megejiska vertima)

I got a little job in a big hotel
And after awhile I was doing quite well
Then (something) as a dish washer
But when I took a stack, they put me out of the job

(cia geriausias vertimas ka trys anglu kalbos ekspertai galejo suregzti)

Gana archaiski lyriksai, labai megstami konservatyviu britu. Buvo siulymu keisti himna i koki modernu gejiska Queen, ar Bryan Adams sukurta, bet absoliuti dauguma anglu (apie 120% is viso, is kuriu 100% buvo anglai o like 20% rastamanai) grieztai papriestaravo. Britai savo nuomones nepareiske. Tai tik dar labiau painiavos ivele i diskusija kas tie anglai ir kas tie britai? Bet kuriuo atveju, himnas iki siol dainuojamas "Inglan is a bitch".

Keisti Anglijos papročiai

Kažkodėl nemažai keistų papročių tenai yra. Nors gal kai kurie ir nekeisti, o atvirkščiai - protingi. Bet ir nesuprantamų yra. Vat kas būna nelabai suvokiama užsieniečiams, kai jie į Angliją atvažiuoja:

  • Jei kur nors stovi eilė, yra kraštutinai nepadoru prasisprausti į jos priekį. Reikia pasakyti, kad ir Lietuvoje taip, tik kad britai ne šiaip į tokį įžūlėlį pažiūri kaip į šūdo gabalą, bet ir aprėkti gali.
  • Jei tik kalbat su anglu, o ne kokiu škotu, tai klausimai apie tai, kiek kas uždirba - nelabai padorūs.
  • Nesikvieskite niekada jokių anglų į svečius. Pas juos tai yra priimta nebent su ypatingai artimais ir senais draugais, bet ir tai tik išimčių atvejais.
  • Kažkodėl visur pas britus paskiri čiaupai karštam ir šaltam vandeniui. Neklauskite kodėl, nes jie patys to nežino ir jokios prasmės tame nemato, bet galvoja, kad taip ir turi būti.
  • Anglijoje nera pesciuju pereju. Perejos funkcijas atlieka "lolipop man", kurie sustabdo masinas kai tau reikia pereiti gatve ir tuomet tu turi jiems atsidekodamas juos apkabinti. Del darbo specifikos, tai dazniausiai buna pedofilai kurie prie mokyklu dirba savo darba. "Lolipop" vadinami del akivaizdziu paciulpimo pasekmiu (nepainioti su paciulpimo priezastim).


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.