Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Islamas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Kaaba, šioje būdelėje yra juodas akmuo ir paprastas šaltinis, bet žmonės aišku juos garbina, nes jie seni, architektūra stebėtinai panaši į prokuratūros pastatą Vilniuje

Islamas - tai religija, įtakinga kaip krikščionybė, dauk kas sako kad tai praktiškai plagiatas, mat gi Mahometas žinia, vėliau už Kristų gyveno, taigi su šiojo darbais galgi ir susipažinęs buvo neabejotinai. Dar dažnas painioja islamą su islamistais ir islamizmu visokiu, bet tai nieko bendra neturintys dalykai.


Pagrindinės Islamo pakraipos

Taigi iš šiųjų pagarsėjusiosios yra: sunitai, šiitai, izmailitai, vahabitai, drūzai, bahajai, sufijai, alavitai, alevitai, islamo nacija, asasinai ir dar visokių nerišlių atmainų. Tai visas anas vienija tai, kad vienos kitas vadina visaip eretiškomis ir tarpusavy baisiai pjaunas dažniausiai, vienos menkiau, kitos aktyviau, taip kad nesutarimai labai nemenki. Tai dar pastebėtina, kad islamo teroristai visokie toli gražu ne vien su islamo priešais kovoja, bet ir tarpusavy kuo aktyviausiai. Tai labai primena krikščionybę iš visokių Viduramžių...


Santykiai su kitomis religijomis ir t.t.

Nuo kryžiuočių ir kalavijuočių laikų musulmonai dažniausiai gaudavo malkų nuo krikščionių, arba priešingai - Osmanų Imperija gerą gabalą Europos valdė, netgi tokią katalikišką Austriją, o ir šiaip gi kryžiaus žygiai į Jeruzalę - žinia gi, kokiais fiasko baigėsi.

Dabar musulmonai labiausiai nekenčia žydų Žydų, su katrais vis tai kariauja, tai ne. Visi jiem grasina, žada nušluot nuo žemės paviršiaus. Bet su šakėm ir AK-45 nepasišakosi prieš UZI ir Desert Eagle. Tai dėl to kol kas labai neaišku Dievas ar Alachas galingesnis. Todėl iki šiol vyksta rasborkės, pagrindinė aiškinimosi vieta - kaip ir prieš tūkstantį metų - Jeruzalė, kiekvienas islamistas tai žino. Kur rabinai apsimėto šūdais su ajatolomis.

Dargi per televizorių neretai pamatom, kad kiti musulmoniškų kraštų piliečiai gyvena viduramžiškai, dauginasi kaip triušiai, o ką daryt su žmonom, kurias laiko uždarę namie, bet čia jau reik pasakyt, kad nors vienoje srityje protingi, bjaurybės! Todėl jų daug, jie buki, ir nieko negali padaryti kitiems, kurių daug mažiau ir anie protingesni, nes netiki Alachu (paprastas pvz., Izraelis ir jį apsupusios arabų valstybės).

O tai dar pagal kai kurių islamistų grupuočių tikėjimą, tikras musulmonas turįs užbaigti gyvenimą fejerverku, kuriuo apšviestu netikinčius Alachu. Tai tokiems paskutiniai žodžiai dažniausiai: "ALACH ACHBAR --- KABOOOM!!!"

Kelionė lėktuvu, kurio pilotas - islamistas, dažnai baigiasi panašiai. Pora islamistų sėkmingai nusileido Niujorke, visas miestas buvo nustebintas, rodė visos TV, tikras įvykis buvo

Aišku, prieš tai jie praeina specialius mokymus, visokius ten išlikimo, naudojimosi įvairia karine technika, karo taktikos, partizaninio pasipriešinimo, šaudymo, ant galo jiems parodo kaip nuspaust sprogmenų diržo su vinimis ir kitom gėrybėm mygtuką ir fejerverkui jau pasiruošęs. Telieka rasti kur daugiau vaikų ir moterų, kad labiau pavyktų. Dar kartais jie mokosi skraidyt lėktuvais.

Tai čia aišku kartą teko žiūrėt Jutūbėje filmuką, kaip tokią vieną islamistę savižudę pagavo, tai jinai apsiverkė ir papasakojo, kad visas jos paruošimas toks tebuvo, kad jai kažkokie banditai davė sprogstamą diržą ir prigrasino, kad jei šioji nesusisprogdins, tai visą jos šeimą išpjaus. Įdomu, Alachas tuo didžiuojasi?


Islamas - krikščionybės šaka

Krikščioniškojo ir islamiškojo pasaulio priešprieša ir abipusis nepakantumas yra labai seni, ir įsišakniję žmonių smegenuose... Kokia viso to priežastis? Tikimiausia, kad begalinis žmonių kvailumas... Juk Islamas nuo krikščionybės iš esmės nesiskiria, Islamas net krikščionybės dalis... Islamas pripažįsta tuos pačius pranašus, kaip ir krikščionybė: Abraomas, Jėzus, Marija... Islamo šventraštis Koranas yra rašytas remiantis senuoju testamentu(kurį krikščionys kažkodėl pamiršo ir atmetė, kaip nereikalingą bei netgi blogą, matyt todėl, kad jame per mažai proto pisimo, o bet kokiai religijai norint įsitvirtint reikia galingos proto pisimo priemonės)

Šiaip tai mes visi (tie kurie išpažįsta kokią nors religiją), tikime tuo pačiu Alach'u, Jahve, Buda, Kalėdų seneliu, Visatos sąmone ar vadinkit jį kaip norit, tai vistiek išlieka ta pati esybė...

Šiaip reikėtų nepainioti tikėjimo ir religijos, nes tai neturi nieko bendro... Kadaise krikščionybė irgi buvo tikėjimas, bet tikinčių jau tikrai nebėra... Nors, jei nebūtų religijos, nebūtų ir tikinčiųjų, ir atvirkščiai.