Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Austrija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Austrijos TSR vėliava, kurioje pavaizduotas didelis baltas minusas raudoname fone. Tai labai vaizdžiai sako, kad viskas čia priešingai, nei Šveicarijoje, kurios vėliavoje pavaizduotas baltas pliusas.

Austrija - kaip ten kažkas ten išsireiškė, tai maža šūdina valstybėlė[1] [2] kažkur Europoje, katrai pakliuvo vienas iš Sausio 13 žudikų pagal Europos arešto orderį, jei jau būsim visai tikslūs, tai anoksai Michailas Golovatovas, katras vadovavo Alfa grupuotės smogikams. Tai anos veikėjai ėmė ir suareštavo, bet kai Lietuvos prokuratūra pasiuntė jiems informaciją apie tai, kad čia už žudynes Lietuvoje, tai šitie ėmė ir paleido tą atmatą į Rusiją[3].

Dar 2011 metais įvyko ta istorija su Michailu Golovatovu, tačiau nuskambėjo per Lietuvą taip stipriai ir taip skaudžiai, kad savo reputacijos Austrija nesugebėjo atsistatyti netgi praėjus daugiau, kaip dešimtmečiui. O kai Golovatovas numirė, tai ir vėl visi prisiminė, kad šitas nusikaltėlis išvengė teisingumo būtent Austrijos biurokratų, valdininkų ir politikų dėka.

Gausių Vilniaus gyventojų bei svečių prašymu, prie Austrijos ambasados numatoma įrengti puikų biotualetą, nes būtent tenai yra vieta, kur labai daugelis žmonių nori išsituštinti. Todėl ta vieta bus ideali, o pinigų biotualeto įrengimui tikrai užteks. Tuo tarpu išvežinėti susikaupusias fekalijas iš tenai bus visai nebūtina, nes savavaldybė turėtų taupyti pinigus.

Austrijos herbas yra labai panašiai, kaip ir Rusijos ar Lenkijos tačiau višta, katra jame pavaizduota - beveik juoda, betgi tiksliau tai būtų sakyti, kad ruda, bet labai tamsiai. Savo pavadinimu Austrija daugeliui primena Australiją, tačiau šių dviejų šalių nereikia painioti, nes Australija yra padori ir kultūringa šalis.

Taip kad čia aiškiai matome, kad yra visokių šalių, bet kai kurios savo veiksmais tiesiog laižo Cenzūruota Putinui. Taip kad komentuoti čia šito negalime, nes toksai viešas visos valstybės elgesys yra aišku pernelyg abejones keliantis, kad galėtume tai komentuoti ir kaip nors vertinti.

Labiausiai Austrija yra pagarsėjusi visame pasaulyje tiktai dėl vieno fakto - kad būtent iš šios šalies kilo Hitleris, kuris yra visų laikų didžiausias nekrofagas.

Dar reiktų pridurti kad Austrijos sostinė būktai yra Viena - valso, pokylių ir kūrvų miestas.


Turizmas ir kultūra Austrijoje

Populiariausias naktinis Vienos klubas vadinasi taip, kaip ir vertas dėmesio - "Karšto šūdo klubas".
Ir ką jūs manote - konkuruojantis klubas irgi yra šūdų klubas. Tai štai jums ir prašom, kaip ten yra.

O dar Austrija yra gausiai lankoma turistų, kurie važiuoja į kalnus paslidinėti. Tai čia patariame visiems geriau važiuoti į Čekiją, nes ten slidinėjimo kurortai prabangesni, geriau aptarnaujami, o kainuoja pigiau, o sniego būna daugiau ir visais atžvilgiais čekiški kurortai daug pranašesni.

Muzika ir menas Austrijoje

O dar Austrija turi vieną miestą, tai Viena, kuri yra vienas iš nuobodžiausių miestų pasaulyje, mat tie austrijokai susigalvoję, kad kultūrinių renginių būti neturi, nes tai nesiderina su jų mentalitetu kažkaip. Tame mieste kadaise gyveno kažkoksai Mocartas, tai jis žinomas tuo, kad mobiliakams kūrė melodijas, o kai kurių pseudointeligentų vertinamas, kaip esą labai geras kompozitorius. Tai čia aišku įdomu yra tai, kad anas gyveno dideliame skurde, nes visiems austrams buvo nusispjaut, išskyrus kažkokį populiarų, tačiau labai panašią muziką kūrusį dvaro kompozitorių Saljerį, katras pasismaginimo dėlei ėmė kartą ir tą Mocartą nunuodijo. Štai jums ir visa austriška kultūra, nes daugiau jos nėra tiesiog.

Liaudies papročiai ir tradicijos

Tai šitas kultūrinis išsivystymas išties yra Austrijos fenomenas, nes būtent šioje šalyje gyveno Froidas, kuris vietinius betyrinėdamas ir išrado savo teoriją apie analinį seksualumą, išaugantį į analinę asmenybę ir kitas įdomybes. Tai iki šiol dar daugelis ginčijasi, ar čia tiktai Austrijoje šitas fenomenas, nes daugelis Froido kritikų sako, kad kitose šalyse tų nesąmonių beveik nepasitaiko.

O dar ne taip seniai Austrija pagarsėjo, kai paaiškėjo, kad tenykštė policija visiškai nekreipė dėmesio į tai, kad kažkoksai Josef Fritzl 24 metus laikė rūsyje savo dukrą užrakintą nuo mažų dienų ir ją visaip prievartavo, pakolei ta pagimdė net 7 vaikus[4]. Tai kartu anas laikė ir dar porą vaikų irgi užrakintų rūsyje. O tai nėra kažkas keisto Austrijoje, nes ten pat buvo ir kitas kažkoks nenormalus, kuris irgi kažkokią mergaitę pagrobė, kai ta ėjo į mokyklą, o paskui laikė 8 metus rūsyje, pakol ta pabėgo. O dar kita istorija buvo, kur irgi Austrijoje kažkokia moteriškė kelis savo vaikus irgi užrakintus rūsyje laikė daug metų. Tai ten tokios istorijos įprastos, nors kitur pasaulyje taip nebūna. Taip kad jei pakliūsit į Austriją, tai žinokit, kad jūsų vaikus gali kokie nors nenormalūs pagrobt, o policija nieko nedarys.

Naktiniai klubai ir pramogos

Jūs net nepatikėsite, bet per visą Vieną tėra du naktiniai klubai ir spėkite, kaip jie vadinasi? Vienas vadinasi "Hot Shit Club", o kitas vadinasi tiesiog "Shit Club". Tai pirmasis, sako, populiaresnis. Taip kad žinokite, kur galima apsilankyti, jei per durną galvą kažkur Austrijoje teks pabuvot.

Kitur gi Austrija garsėja tiktai savo nykiais kaimais, kur visi namukai vienodi, už menkiausią eismo taisyklių pažeidimą prisiknisa policija, o vietiniai biurgeriai visiškai nemoka susišnekėti anglų kalba.

Informacija turistui

Prieš kelionę į Austriją būtinai artimiausiame Austrijos konsulate savo šalyje sužinokite, ar jums reikalinga viza, kokie reikalingi skiepai nuo skvarabų visokių ir artimiausiame policijos nuovadoje pasiteiraukite, ar jums kartais neišduotas orderis areštui. Jei orderis išduotas, tai žinokite, kad galite turėti šiokių tokių problemų kertant Austrijos sieną, rizikuojate būti parsiųstas atgal į savo gimtąją šalį, jei tik nespės kas nors paskambinti dėl jūsų ir susitarti.

Austrijos politika ir istorija

Čia visas pasaulis taip vertina dabartinę Austriją, nes išties taip ir yra
Čia žinokit ne Austrijos herbas, nes čia Albanija visame gražume, tai žinokit, kad Austrijai šitas herbas labai tiktų

Visais laikais Austrija tebuvo šiaip kažkokia šiknaskylė, katrą kas papuola, tai tas ir rūrindavo, nors vienu metu, spaudžiant Vengrijos valdovams, buvo sudariusi ganėtinai stiprią sąjungą su vokiečiais, katra užsivadino Austrijos Imperija, nors tos imperijos tenai tebuvo tiek, kiek Šveiko nuotykiuose aprašyta - visiškas feilas.

Tai šitoji atmatų imperija buvo viena iš Žečpospolitos padalijimo iniciatorių - kartu su Rusija ir Vokietija, už ką galim ir dabar prisiminti ir spjauti jų politikai į veidą, nes tai vieni iš tų, kieno dėka buvo sunaikinta LDK ir mes patyrėme ištisą šimtmetį su viršum rusiškos vergovės su gyventojų žudymais ir pagarsėjusiu Muravjovu Koriku.

O jau gi vėliau Austrija tapo Vokietijos satelite ir buvo inkorporuota į III Reicho sudėtį, nes netgi austrijokas Hitleris buvo įsitikinęs, kad Austrija tėra šūdų valstybėlė, neturinti teisės į egzistenciją. Tai labai gaila, kad paskui tai buvo pakeista ir vėl Austrijos valstybė atkurta, nes kai kurie austrų rinkėjai yra vieninteliai atmatos, kurie iki šiol garbina tą patį Hitlerį, kurio kažkokį pasekėją netgi neseniai išsirinko į kažkokius valstybės vadovus.

Tai čia primeskit: Austriją Hitleris laikė šūdų valstybe ir išvis panaikino, ją prijungdamas prie Vokietijos, o Austrija visvien yra karšti Hitlerio gerbėjai. Nes tai tiesiog šūdina šalis. Taip kad bent jau vieną kartą net ir Hitleris buvo teisus, nuspręsdamas, kad tai šūdų valstybėlė. Tai čia jums įrodymas, kad ne visada atmatos būna neteisūs, nes Hitleris štai čia vieną kartą buvo visai teisus.

Tai dabar, kai Hitlerio nėra, tai Austrija laižo subinę Putinui, nes labai nori rusiškų dujų. Nors tas dujas rusai į Austriją gabena per Čekiją ir Vengriją, o šitos šalys dėjo ant to Gazprom interesų visokių ir visai nedreba. Taip kad matome, kad net ir paprasčiausioje geopolitinėje situacijoje Austrija irgi nesusigaudo. Nes matomai jų politikai galvose smegenų turi ypatingai mažiau, nei pasaulinis vidurkis.


Austrijos valstybingumo simbolis - herbas

Kaip žinia gi, visada herbas atspindi šalį, kur yra naudojamas. Tai vat pavyzdžiui, kai buvo LTSR, tai iš Lietuvos atėmė herbą ir davė naudoti pataisytą rusišką SSRS herbą. Taip ir Austrijai nutiko: pirmiausiai ta šalis buvo ilgai kažkokia ten Rusijos pakalikė, kas matosi iš dvigalvio erelio, kuris toks pats juodos spalvos bei iš realių veiksmų, kai Abiejų Tautų Respubliką kartu su carine rusų imperija draskė gabalais, taip sunaikindama ir LDK palikimą.

Po I Pasaulinio karo ėmė ir pasidavė komunistams ir kažkaip nuvertė savo monarchus, nes sukėlė kažkokią ten vietinio masto revoliuciją, tai herbas įgijo komunistų simbolius - pjautuvą ir kūjį, kurį erelis laiko rankose. O kadangi kažkaip pasipainiojo su Vokietija, tai erelis dar ir vieną galvą prarado, kad pasidarytų į prūsišką panašesnis. Čia jums prašom palyginimai vaizdžiai, kad nekaltintumėt, kad Pipedija nesąmones rašo:

Austrijos geografija ir ekonomika

Taip kad matome, jog šita šalis yra visiškai netikusi. Banali šūdina valstybėlė, panaši į kokią nors Albaniją, juoba, kad ir pavadinimas iš tos pačios raidės A. O vienintelis turistų mėgiamas miestelis Austrijoje - tai ne kas kita, o Fucking. Taip, yra tenai kažkoks piskaimis, panašus į kažkokias Kalabybiškes, kuris taip pavadintas specialiai turistų srauto generavimui. Nes daugiau ten nieko nėra.

Šalies klimatas nėra šiltas, malonių akimirkų tenai nepatirsite, nėra tenai nei jūros, nei kokių nors miškų su grybais ar uogomis, taip kad neįdomi ir nyki vieta, panaši į kokią nors Rumuniją, tiktai be jūros ir su 10 kartų brangesnėm paslaugom ir prekėm ir be jokių įžymių lankytinų vietų. Aišku, yra ežerų, bet jie šūdini.

Vienas iš Austrijos ežerų. Šalia jo - kažkoks miestelis pavadinimu Hallstatt.

Kainos Austrijoje yra neadekvačiai užkeltos net ir senųjų Europos Sąjungos narių požiūriu, tad nusipirkti net pavalgyti normalus žmogus sunkiai išgalėtų. Dėl šių priežasčių Austrija yra vienintelė šalis į kurią beveik nevyksta emigracijaLietuvos, dargi priešingai - patys austrai iš tos šalies nemenkai emigruoja į esą skurdesnes šalis, tokias, kaip Graikija, Kroatija, Vokietija ir pan.. Neformaliuose ekonominiuose sluoksniuose Austrija yra priskiriama PIGS grupei, kurioje dalyvauja bankrutuojančios ES valstybės.


Dar žr.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.