Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Viena

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Viena - tai anoks miestelis kažkur Europoje, matomai priklausantis rusams, nes kur te eini - vien rusiškai šneka, netgi parduotuvės rusiškomis antraštėmis pasidabinusios.

Matomai tenais būna daug turistų iš Vokietijos, nes daug šneka ir vokiškai, ir matosi kaip čiabuviai lenda jiem į subinę visur kaišiodami tą vokiečių kalbą. Turistus nuo kišenvagių budriai saugo rūpi komisaro Rekso akis - toji pati, katra išties vis pražioplina visus tenykščius iškrypėlius, apie katruos reguliariai vis kyla pasaulinio garso skandalai, nes šioje plotmėje su Austrija vargiai kas begalėtų susilyginti[1].

Dar ten Vienoje yra daug babajų, bet kokio Paryžiaus tikrai nelenkia. Miesto centras gražus, tik kad dvokia arklio šūdais, nes čiabuviai po šiai dienai važinėjasi arklių traukiamom karietomis. Skaniausi šokoladiniai saldainiai yra "Mocartas", tokie apvalūs ir trigubai didesni už zuikučio saldainiukus, pavadinti matyt šių skanių saldainių atradėjo garbei. Garsiausias Vienos šokis - vadinamasis Vienos krakoviakas - šokamas per Užgavėnes ir visas kitas vietines šventes.

Viena1.jpg
Viena2.jpg
Didžiausia Vienos įžymybė - garsusis skulptūrų parkas, pritraukiantis aibes lankytojų - tiek meno žinovų, tiek mėgėjų


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.