Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


-

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Minusas)
Jump to navigation Jump to search

Minusas - tai pliuso trūkumas. Kitaip tariant - lyg ir tas pats, bet atvirkščiai ir todėl visais atžvilgiais neigiamai.

Keistas dalykas: jei pliuso yra daug, tai jį pavertus į minusą, gaunasi daug minuso, kitaip tariant - labai mažai. O jei pliuso mažai, tai ir minuso mažai, kitaip tariant daugiau, negu būtų, jei minuso būtų daug. Kažkokia čia nenormali matematika, nes su logika kažkaip nesiderina. Arba gal mes durni.

Dar minusas yra visokia neigiama informacija, kuri kažką neigia arba blogai aprašo, o todėl - aišku kad šmeižtas, melas ir netiesa yra minusas. O tuo tarpu visokia propaganda, pagyros beigi reklama - tai jau matyt kad teigiama informacija, todėl ir pliusas. Visi žurnalizdai žino, kad už pliusą klientai turi mokėti pinigus, todėl už dyką nieko teigiamo rašyti negalima. Todėl ir žiniasklaida pas mus yra neigiama - minusinė.

O matematikai sako, kad minusą sudauginus su minusu, gaunasi pliusas. Gi finansistai iš bankų tai žino: bankas įsiskolina vienam skolininkui, tada antram skolininkui, o tada pirmojo skolomis padengia antrojo skolas, kaip sakant, atima vieną minusą iš kito ir bet kuriuo atveju gaunasi pliuse. Tai argi stebėtis po to, kad kilo Ekonominė krizė?


Dar kiti atvejai

Būna, kad buhalterijoje minusą atranda, tai tada sako, kad pyzdec...