Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Šmeižtas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tai čia dabar nesugalvojom, kokia čia galėtų būti iliustracija, betgi reiškinys aprašomasai liūdnas, tai gal ir ne linksma, nes kokia pavyzdžiui nuotrauka su gimtadienio žvakutėmis tai jau nesiderintų

Šmeižtas - nebūtinai juk melas arba netiesa, ar net nebūtinai išsigalvojimai, juk štai vat tarkim atsitinka, kad kažkas ten prisidirba, visi viską žino, o nieks pasakyt nedrįsta, nes išsyk šmeižtu apkaltins, o jei įrodymų neturėsi, tai ir liksi nubaustas, nes juk nesvarbu, kas ten teisybė, o svarbu, kad kažkam ant nuoskaudos užlipo!

Taip kad puikiai žinoma, kaip pavyzdžiui, anoksai Rimvydas Tvarijonas pavyzdžiui - visiems žinomas kolaborantas, o vat kai parašė kažkas, kad kolaborantas, tai netgi ir įrodymai nieko nereiškė, taip kad anoksai teisėjas Kęstutis Petkevičius ir nubaudė baudomis žurnalistus už teisybę, nes teisybė - visad šmeižtas, tai štai jums ir prašom!

Arba vatgi dar naujesnis atvejas visame gražume, kai anoksai Gintaras Visockas kažką parašė, o tada anoksai jau kitas teisėjas Valerij Paškevič nubaudė šį už tai, ko šis neparašė, nes mat, kažkas pasirodo, galėjo sugalvoti, ko tas Visockas neparašė, o tai jau gautųsi šmeižtas aišku, taip kad ir nubaust reikia, tai čia žinoma garsusis kandidatas į prezidentus Česlovas Jezerskas taip apgalvotas matomai buvo, tai vat už tai ir nubaust[1].

Tai čia vat jei kažką dabar apie tą teisėją pagalvojot, tai ir jus gali nubaust, už tai, ką pagalvojot, o jei nepagalvojot, tai irgi gali nubaust, nes čia dar neįrodysi taip paprastai, kad nepagalvojai kažko, tai čia dar jau kad ir pačią Pipediją gali už tai nubaust, tai čia jau juo labiau, nesgi žinia - nesvarbu, kad briedas ir kliedesiai, betgi visvien o maža ką.

Taip kad su tuo visokiu šmeižtu tai čia labai visokie įdomūs dalykėliai dedasi, nesgi jei sakai, ką galvoji, tai ir apšmeiži kažką, o jei napasakai, tai irgi apšmeiži, o ir nesvarbu, ar tiesa, ar melas, taip kad ar taip, ar anaip ką bedarytum, gali šmeižiku palikt, nu tai ką dabar daryt? Tai ar taip ar anaip kadangi visaip gaunasi tik šmeižtas, tai gal ir jokio skirtumo, ką čia bepriblevyzgosim...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.