Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Jezerskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Česlovas Jezerskas)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Štai koks supermarine specnazas - Česlovas Jezerskas, atrodo kiečiau už amerikoniškus bajevykus, kilnus ir ryžtingas žvilgsnis, ordinai ir medaliai, kariuomenės dvasia, paradiškas puošnumas - tokio reikia prezidento, Česlovai Jezerskai! Tik kad nuotraukos padoraus dydžio neradome, todėl tėra tik nyki ikonėlė, nuskanuota iš paso

Česlovas Jezerskas - karinės brigados generolas. Žiauriai, žiauriai rimtas žmogus, dziudoistas, sambistas, karatistas, pasaulio kaulų laužymo čempionas ar tai kažkas panašaus. Žodžiu, baisiau už Putiną. Anas yra paksuolis, bet kadangi Paksas nušalintas ir iš politinės sriubos išmestas, tai už jį mūšin eina šis kariškis. Dabar kandidatuoja į prezidentūrą.

Jezerskas turi tviterį, kur su visais tvitinasikalbasi (nors kažkodėl tenai kalba apie save trečiuoju asmeniu, todėl visi įtaria, kad pats Jezerskas nemoka naudotis kompiuteriu, o už jį rašinėja kažkoks nesusijęs žmogus). Aišku, vos rinkimai pasibaigs, daugiau nekalbės, bet bando taip užmegzti ryšius su kompiuterąstine lietuviškų internetų publika, tikėdamasis, kad anie jį visur išreklamuos ir palaikys, suteikdami jam baisų populiarumą, kurio dėka anas nugalės Musmirę. Savotišką kandidato santykį su internetais atspindi jezerskas.lt domene užsuktas puslapis, nukreipiantis lankytojus į lryto straipsnį apie kandidato žygdarbius.

Deja, deja, Jezerskas absoliučiai neturi humoro jausmo, kaip ir kokios nors aiškesnės politekonominės programos.


Dar visokie gandai ir gandeliai

Ogi pasirodo, kad apie kokius 1991-1993 metus Kaune gyvenęs Česlovas Jezerskas buvo nuolatinis daškinių treneris sporto klube "Elektronika", kur buvo ir daškinių būstinė. Tai čia kaip ir iki šiol juoda dėmė yra, labai neaiški...


Naujienos, kuriose minimas Jezerskas:

Žinomiausios Jezersko citatos

  • "Apie kandidatą Č. Jezerską galite pasiskaityti populiaresnėje wikipedijoje" (atsakydamas į klausimą, kodėl apie jį nerašo Pipedija)


Visokios citatos apie Jezerską

  • "Žinot, iš kur atsirado Jezerskas? Jis prisikėlė iš Nežinomo kareivio kapo!" (kažkokia nežinoma blogerė)