Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Putinas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Vladimiras Vladimirovičius ir jo draugas
Tai dar šitą nuotrauką kažkokie internautai iš kažkur atkasė, nei neabejoja nieks, kieno vaikystės nuotrauka čia atvaizduota...
Putinas pagal Harį Poteri
Izvinite, mnie kakaja to pyzda v glaz papala...

Vladimiras Putinas (kiti nikneimai - Chuilo, Liliputinas, Vladimirovičius), dar atskirai žinomas kaip Putleris - kas gi šito Rytų diktatoriaus nematęs ekrane ar popieriuje? Jei anksčiau rusų diktatorius lygindavo su lokiais, tai šitą kartais lygina su pasiutusiu šuva ar beždžione. Dar kvadratinėmis raidėmis anasai vadinamas kaip Владимир Путин, tai apie jį ta kalba straipsnį specialiai atskirą padarėm.

Yra toks putino krūmas, dar kažkada buvo vienas Vincas vardines save Putinu, bet čia visgi mes ne apie juos, čia apie tą Putiną, kur didžiajam kaimynui tarsi saulė šviečia, kaip kadaise kad švietė Stalino saulė.

Kur Vladimiras Putinas gimęs ir kur augęs patikimų duomenų nėra, Rusijos užstalės istorikai tvirtina, kad jis yra paties dievo sūnus, švenčiausios mergelės anūkas, Budos brolis, ir Muchamedo vaikaitis, pasiųstas į Žemę, su tikslu gražinti didžiajai tėvynei dar prie Iosefo turėtą šlovę. Todėl dabar Rusijoje tik viena partija. Kitos - jau uždarytos.

Neseniai atsirado tokios pravardės Putinui iš JAVų pusės - Dėdė Vladas ir Dėdė Kvankšt - iš pastarosios galima spręsti, kad netgi jankiai suprato esmę.

Senais laikais, kai tik subyrėjo SSRS, Putinas buvo vienu iš vadų Sankt Peterburge, kur triukšmingai pagarsėjo, didžiausioje visų laikų Rusijos kyšininkavimo aferoje, susijusioje su naftos eksporto leidimais. Tai visi, kas tyrė jo aferas, greitai nunyko ir dingo kas kur, mat nepagalvojo durneliai, jog Putinas - svarbus KGB funkcionierius. Paskui prasimušė į aukščiausią valdžią. Apie šitai dar pasakojama, kad norėdamas gauti gyventojų palaikymą, išsprogdino kelis gyvenamuosius pastatus su visais žmonėmis, o kaltę suvertė teroristams. Tai reikalą atkapstęs Litvinenka buvo priverstas bėgti į Angliją, bet ir ten jį surado, o tada sėkmingai nunuodijo poloniu.

Prabuvęs krūvą metų Rusijos prezidentu, dabar Putinas vietoj savęs laikinai pakišo Medvedevą, ale šio niekas nei nelaiko bent kažką reiškiančiu, nes visi žino, kas yra absoliutus Rusijos vadas.

Upd.: taigi prabuvus Medvedevui tuos kelis metus prezidentu, dabar jau ir vėlei prezidentu tapo tas pats Vladimiras Putinas, tad ir bus jis prezidentu dar ilgai.

Pomėgiai: "mačyt v panosė", "Tautų išvadavimas", "Neaiškių metaforų galvojimas", "kraniukų sukinėjimas",

Vladimiro Putino dukra

O Vladimiro Putino dukra, Marija Putina, gyvena visai ne Rusijoje, o Olandijoje. O gyvena todėl, kad kaip paaiškėjo, Rusija jai nepriimtina ir gyventi joje neįmanoma. Matyt verta į jos nuomonę atsižvelgti?

Reikia visgi pasakyti, kad tų dukrų jisai porą turi, tai abi kažkur į Vakarų Europą ir išlėkė - pirma vyresnioji, o paskui jau ir jaunėlė. Tik kai viskas labai jau slaptai, tai gal ir nesigilinkim, nes niekuo jos dėtos, o tik šiaip parodo kur gyventi yra geriau.

Tokia štai senesniais laikais dar nutekėjusi spaudon nuotrauka, pagal kurią jau daug ką galima pasakyt apie dvasinę Vladimiro Putino būklę
Vladimiras Putinas iki viso kosmetinio botokso ir jau po to, kai gerai apibotoksintas ir nugrimuotas

Putino pavardės etimologija ir kiti pavadinimai

Akivaizdu, kad Putino pavardė yra skambanti labai jau lietuviškai, tiksliau - baltiškai. Tad nenuostabu, kad galime tikėtis ir tam tikrų lietuviškų Putino protėvių. Tai nebūtų pirmas atvejis, kai valstybės vadovas Rusijoje yra lietuviškos kilmės - dar Caro laikais Rusijos ministru pirmininku tapo anoks Stulpinas, truputį susirusinęs savo pavardę iki Stolypino - šis buvo didžiausias reformas carinei Rusijai atnešęs politikas, galutinai panaikinęs baudžiavą, pasukęs Rusiją į kapitalizmo kelią, o vėliau - dar ir leidęs lietuvių kalbą vartoti. Taigi, panašu, kad Putinas - irgi turi lietuvišką kilmę, ką akivaizdžiai rodo jo pavardė.

Šiame kontekste įdomu, ką ta pavardė reiškia: ogi tikrai ne kažkokį krūmą - niekas neduoda žmonėms tokių pavardžių. Kaip žinia, pavardės susidaro iš pravardžių, jas ilgainiui pradedant rašyti į dokumentus, įteisinant. Tad neabejotina, kad Putinas - nuo žodžio putė. Rusiškai tokia pravardė būtų "pyzdiūk" (rus. "пиздюк", "пиздун", "пиздабол"). Nenuostabu, kad turėdamas tokią pravardę, Putinas visiškai nenori užsiminti apie lietuvišką savo kilmę. Ir dargi, kad taip nekenčia Lietuvos. Ne veltui mes čia tai nagrinėjame.

Dar kita Putino pavardės etimologija - gi nuo kito lietuviško žodžio, tiesiog "pūti". Tai jau reikštų, kad anas yra puvėkas, supuvėlis ir šiaip koksai tai pelėsis ir puvena.

Kiti dar visai jau suplaka ir sako, kad abi etimologijos teisingos, taip kad čia kokia tai supuvusi pyzda...

Tiesa, pačioje Rusijoje, o ir kitur pasaulyje Vladimiras Putinas dažniausiai jau vadinamas misteriu Botoksu (mr. Botox arba мистер Ботокс), nes dar ėmė darytis kažkokiais keistas operacijas - tai ten veido odos tempimą, tai ten kažkokias silikono injekcijas, tai galų gale - ir patį botoksą leistis pradėjo. Na, žinoma, ir didžiulius kiekius visokio ten grimo, kad atrodytų kuo patraukliau. Todėl gana greitai visas išgražėjo, pradingo raukšlės ir ėmė jis atrodyti kaip kokia nudažyta prostitutė. Taip ir vėl gauname kažkokias sąsajas su pornografijomis...


Vladimiro Putino ūgis

Iš nuotraukos galima nesunkiai palyginti ir įvertinti, kad joje Putinas yra bent 5-10cm mažesnis už Medvedevą. Gana ryškiai matomas ir aukštas Putino bato kulnas, ir visai atpažįstamos tos specifinės, specialiai specialius batus dengiančios per ilgos, tačiau gale siauros (kad žeme nesivilktų) Putino kelnės.

Vladimiro Putino ūgis yra maždaug tarp 140 ir 150cm. Nors oficialus skelbiamas jo ūgis yra 170cm. Išties Vladimiro Putino ūgį labai lengva patikrinti - reikalas tas, kad Dmitrijaus Medvedevo ūgis žinomas visai neblogai - tai 162cm. Ir kartu yra gana nemažai nuotraukų, kur Dmitrijus Medvedevas ir Vladimiras Putinas yra šalia, vienas greta kito.

Pagal nuotraukas visadada matosi, kad Dmitrijus Medvedevas yra mažiausiai 5, o greičiau 10cm aukštesnis už Vladimirą Putiną. Kartu pagal tas nuotraukas matosi, kad Dmitrijus Medvedevas nenešioja keistų aukštų kablūkų, o jei ir nešioja - tai tik minimalius. Tuo tarpu Vladimiro Putino be aukštų kablų išvis niekas nėra matęs - ir negana to, visada būna didžiulio storio vidpadžiai. Pastarųjų naudojimą visad išduoda apsmukusios kelnės - tokio ilgio, kad visisškai dengtų batus netgi tuo atveju, kai Putinas atsisėdęs. Taigi, batai prideda Putinui mažiausiai 5cm, o pagal kai kuriuos vertinimus - gal netgi iki 20cm.

Tai reiškia, kad Vladimiro Putino ūgis yra ne daugiau kaip 150cm, o greičiau jau 140cm. Putinas yra tiesiog šūdinas nykštukas, ir kartu iš proto besikraustantis narcizas.

O pagal tai, kaip nenormaliai Putinas bando padidinti savo ūgį, netgi iki to, kad jau patvirtinti anksčiau buvę gandai, jog į susitikimus su juo leidžiami tik žmonės, kurių ūgis neviršytų 150cm - tai aišku, kad Putinui visgi ne visi namie. Čia jau ne šiaip kokie neurotiški dalykai, o greičiau jau asmenybės sutrikimas kažkoks.

Kokiais 2021 metais, matomai pasunkėjus kažkokioms problemoms, Putinas ėmė vis didinti ir didinti stalus, prie kurių susitinka su kitais vadovais. Kurį laiką buvo įtarimas, kad gal Putinas baidosi COVID, bet paaiškėjo, kad tokius stalus pasirenka visgi tik su užsieniečiais, o su savo aplinka stovi normaliu atstumu. Aiškiai, tiesiog kažko bijo.

Dvasinga Vladimiro Putino šizofrenija

Vis stiprėja paskutiniu metu šnekos, kad matyt Vladimiras Putinas kenčia nuo šizofrenijos, nes kitaip jo veiksmų Ukrainoje paaiškinti neįmanoma. Juoba kad ir agresyvumas, ir neadekvatumas, ir paskui pasklidę anojo nusišnekėjimai mažai kam paliko abejonių, kad jis suvis dibilas. Štai net Angela Merkel ėmė ir po pokalbio su Putinu pareiškė, kad anas nesiorientuoja realybėje.

Maždaug 2020 metais Putinas ėmė rodyti pirminius paranoidinės schizofrenijos požymius: kalbėti visokias sąmokslo teorijas, ilgus išvedžiojimus apie pasaulio santvarką, jo kalbose pasirodė aiškūs antagonistiniai kliedesiai, o paskui dar ir požymiai, kad bendrai jau yra paranojiniai kliedesiai, kurie jau pasiekę sistematizuotų kliedesių lygį. Taigi, prasidėjo kalbos, kad gal kažkas negerai su juo.

Gal kokiais 2021 metais prasidėjo ir kiti, objektyvesni paranojos požymiai - bene ryškiausi iš visų buvo milžiniško ilgio stalai, kurie ėmė skirti Vladimirą Putiną nuo įvairių vadovų, su kuriais jis susitikinėdavo. Stalų ilgis buvo toksai, kad viskas atrodė tiesiog juokingai, tačiau pačiam Putinui tai buvo nei motais. Pradžioje įvairūs apžvalgininkai bandė spėlioti, kad Putinas serga vėžiu - jį gydantys vaistai kuriam laikui sunaikina imunitetą, todėl net menkiausias užkratas būna mirtinai pavojingas. Netiesioginiai vėžio požymiai tikrai matėsi iš Putino veido išpurtimo ir staigiai nunykusio galvos plaukuotumo. Tačiau po kiek laiko paaiškėjo, kad Putinas taip atsitverdinėja tik nuo jam neįtikusių, tuo tarpu su jam tinkamais žmonėmis laikosi normalių atstumų.

O dar paskui, kai Putinas per spaudos konferenciją viešai pareiškė, kad Ukrainos kariuomenę puls, varydamas priešais Rusijos kareivius moteris ir vaikus, tai žandikauliai atvipo visiems, o kalbos apie šizofreniją tapo jau ne piktomis, o labai niūriomis ir susirūpinusiomis: ką daryti, kai visiškas beprotis valdo branduolinį pasaulio pabaigos mygtuką? O jau kai Putinas prabilo, kad įveiks NATO ir užpuls Pabaltiją, daugelis jau gerokai ėmė bijoti to nevispročio...

Dar daugiau įtarimų apie Putino paranoją sukėlė keli Putino "vieši" pasirodymai, kurie paaiškėjo besantys video montažais. Taip pat kalbų kilo ir iš to, kad buvo pastebėta, jog įvairiausi Rusijos vadovų lėktuvai pradėjo reguliariai skraidyti į Altajų, kur yra žinoma, kad yra pagrindinis Rusijos priešatominis bunkeris. Tokie skraidymai parodė, kad vadovų susirinkimai vyksta būtent tenai ir kad būtent į tą bunkerį Putinas persikėlė bent jau pirmoms kelioms Rusijos-Ukrainos karo savaitėms.

Betgi Putinui jau yra 62 metai, tai beveik visi tikimės, kad jis nudvės su šūdu burnoje, kaip kad Iosefas nudvėsė, ir nespės galutinai užpulti net Ukrainos.

Čia jums pateikiame nuotraukas iš 2008 metų partijos "Jedinaja Rosija" suvažiavimo, kur Vladimiras Putinas sakė kažkokią kalbą. Tai fotografai fotografavo, o paskui šitos nuotraukos po visus internetus išplito, o paskui ilgai užtruko, pakol viską anie išžvejojo, o liko tos nuotraukos tik Pipedijoje. Iš jų jau diagnozę galite patys nusistatyti jam:


Dar žr.

  • Putinizmas - tam tikra rusofašizmo atmaina, specifiškai susieta su Vladimiru Putinu
  • Chuilo - populiari Vladimiro Putino pravardė, kuri puikiai žinoma visoje Žemės planetoje