Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Dmitrijus Medvedevas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Medvedevas)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Čia ne kažkokia manipuliacija, o visai tikra, nors ir ne per daug dažna Dmitrijaus Medvedevo veido išraiška. Kadangi jis girtauja daug ir nuolat, tai tos keistos veido išraiškos jam gan dažnai gaunasi.

Dmitrijus Medvedevas, o kaip sako suprantantys kvadratines raides - tai Psichinė meška, nes iš rusų kalbos išvertus "Medvedevas" reiškia "Meškinas". O kad ne pilno proto - tai šitą jau seniai daugelis pastebėjo. Ir ne tik kad nepilno proto, bet ir aiškiai alkoholikas, nes daugybę kartų fiksuotas įvairiuose aukščiausio rango renginiuose tiesiog šlitinėjantis nuo girtumo.

Šiais laikais Dmitrijus Medvedevas labiausiai garsėja reguliariais ir akivaizdžiai girtais pasisakymais Tviteryje, kur rašinėja visokius grasinimus, kad kažką išbombarduos branduoliniu ginklu ir panašiai. Kartais po tų parašymų būna, kad žmonės klausinėja, ar kas nors nenuhakino Medvedevo akaunto, bet paaiškėja, kad niekas nenuhakino ir akauntas tikras.

Daugelis pastebi, kad Dmitrijaus Medvedevo nusišnekėjimų dažnumas ir agresija labai staigiai padidėjo po to, kai numirė Vladimiras Žirinovskis. Tai šis buvo žinomas, kai Vladimiro Putino kraštutinių, aršiausių minčių išsakytojas, skirtas pasitestavimui, kaip žmonės į agresyvius nusišnekėjimus reaguos. Po Žirinovskio mirties daugelis spėliojo, kas užims to klouno vietą, bet greitai viskas ir paaiškėjo - pasirodo, postas teko Dmitrijui Medvedevui. Tai tas dabar ir kliedi viešai visokias nesąmones.

Šis Putino pimpačkiukas, Dmitrijus Anatolyevičius Medvedevas - buvo daugiametis Rusijos premjeras, nuo pat 2012 iki 2020, žodžiu, darėsi beveik toksai pat amžinas premjeras, kaip ir patsai Putinas - prezidentas. Kartą netgi pačioje Rusijoje buvo padaryta apklausa, tai paaiškėjo, kad netgi tenai 40% žmonių mano, kad jis yra dirbtinai sukurtas personažas, atstovaujantis Putiną didžiojoje Rusijoje. Iki šiol neįrodyta, kad toks žmogus egzistuoja realybėje, nes dažnas spėja, kad tai tiesiog kompiuteriu valdomas ir sėklidžių neturintis robotas. O jei realybėje ir egzistuoja - tai tiktai kaip Putino priedėlis.

Nors ir Putino priedėlis, formalų postą Dmitrijus Medvedevas turi didelį - visos Rusijos saugumo tarybos pirmininkas, taip kad tasai asmuo, kuris sprendžia, su kuo kariauti ir kaip kariauti. Nors išties tai visi supranta, kad realiai tai sprendžia vėlgi tas pats Vladimiras Putinas.

Viena iš pagarsėjusių nuotraukų: Dmitrijus Medvedevas, tuo metu buvęs Rusijos prezidentu, 2009 metais per G8 susitikimą Italijoje buvo toksai girtas, kad Italijos ir Prancūzijos vadovai Silvio Berlusconi ir Nicolas Sarkozy turėjo jį tikrąja to žodžio prasme vesti už parankių. Visa serija šitų nuotraukų sukėlė skandalą Vakaruose, tačiau pačioje Rusijoje tai niekam nepadarė įspūdžio.

Išties, tepabuvęs formaliu Rusijos prezidentu kelerius metus, Dmitrijus Medvedevas išties tebuvo ir pasiliko to paties Vladimiro Putino statytiniu, kuris niekam abejonių nekėlė - kaip ir atrodė, taip išties ir buvo paprasčiausiu pakaitalu, atsiradusiu tik dėl to, kad didžiąją kaimynę valdantis KGB karininkas neturėtų problemų dėl draudimo būti prezidentu daugiau kaip du kartus iš eilės.

Taigi, pabuvo netikru Rusijos prezidentu, tada tapo vėl Putino parankiniu. Ir paskui tokiu ir liko - kadangi pasiteisinęs ir nepabandęs iš Putino pagrobti valdžios, tai ir toliau jam tinkamas.