Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


2020

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "2020" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Metai gal ir visai neblogi pradžioje atrodė, bet gal ne, daugiau nereikia, nes jau per daug.

2020 metai - tai mūsų eros XXIa. metai, einantys po 2019 ir prieš 2021 metus. 2020 metai susideda iš 12 mėnesių ir yra užrašomi 4 skaitmenų skaičiumi.

Šitais metais kaukės tapo įprastomis Lietuvoje, ir dar daugiau - pasidarė gero tono ženklu, einant į parduotuvę ar kokį nors renginį, užsimauti kaukę ant veido, nepriklausomai netgi nuo to, ar yra kažkoksai virusų pavojus.

Čia šitie metai, per kuriuos tas prakeiktas koronavirusas visus įsodino į tą prakeiktą karantiną, kuris visus varė iš proto ir visi nukvako. Neeiliniai metai, labai šūdini kažkokie. Pasaulyje apie 2 milijonai žmonių mirė dėl COVID-19 pandemijos, tačiau įsisiautėję antivakseriai, o dar ir remiami visokio Kremliaus propagandos tinklo, įtikino visus, kad čia viskas feikai. Tai per šitai atsirado dar ir tokia pusgalvių gauja kaip QAnon, į kurią subėgo visi inceliai ir ėmė kovoti prieš ką papuola. Ir į visą tai dar keistai įsijungė toksai JAV prezidentas Donald Trump.

Svarbiausi 2020 metų įvykiai

  • Kinijoje ėmė plisti koronavirusas. Pradžioje Kinija slėpė ir netgi sodino į kalėjimus gydytojus, kurie išdrįso apie tai šnekėti, bet galų gale epidemija prasiveržė į pasaulį, imdama sklisti įvairiausiose šalyse.
  • Įvyko Brexit ir tada Didžioji Britanija išstojo iš Europos Sąjungos, ir labai keistai nustebo, kad pasirodo, nedaug kas iš to gero gavosi
  • JAV kažkoksai nukvakęs pusgalvis Derek Chauvin, neaiškiais būdais įsidarbinęs policijoje, nužudė kažkokį kitą tipą, kokį tai George Floyd, jį spausdamas keliu pasmaugė, befilmuojant žmonėms. Kadangi žmogžudystė buvo labai akivaizdi ir beprasmė, o negana to, Mineapolio policija sugalvojo aiškinti, kad čia niekas nekaltas ir ta žmogžudystės auka savaime numirė, tai per JAV parėjo tokie protestai, kad maža nepasirodė.
  • Kinija užgrobė Hong Kongą ir įvedė tenai komunizmą, nors pagal tarptautines sutartis, neturėjo teisės tenai keisti politinės valdžios, valdymo struktūros ir panašiai.
  • Prasidėjo vangus, bet gana didelis pasienio karas tarp Kinijos ir Indijos
  • Kalnų Karabachas vėl tapo karo zona, prasidėjo karas tarp Armėnijos (per Kalnų Karabachą) ir Azerbaidžano. Pastarasis labai sėkmingai panaudojo daugybę iš Turkijos prisipirktų dronų ir modernesnius, iš Turkijos ir NATO perimtus kariavimo būdus, ištaškydamas Rusijos netiesiogiai remiamas pajėgas į šipulius. Paaiškėjo ir tai, kad rusiška priešlėktuvinė gynyba prieš turkiškus dronus visiškai neveiksminga.
  • Lietuvoje šiais metais vyko rinkimai. Ir iki pat rinkimų, ir netgi po jų, Aurelijus Veryga, atsakingas už kovą prieš koronavirusą tiek ilgai tempė ir nieko aiškaus nedarė, kad Lietuva savo susirgimų eksponentiniu augimu pasiekė I vietą Europoje pagal koronaviruso epidemijos skaičius. Bet paskui atėjo Ingrida Šimonytė ir Arūnas Dulkys ir jau metų gale epidemija ėmė kristi. Tai nors ir nenorėtume pasakyti, kad tie konservai kažkokie geri, bet tenka pasakyti, kad visgi geri.
  • Galų gale, pats laimingiausias 2020 metų įvykis buvo tai, kad tie metai galų gale baigėsi ir atėjo 2021.


2020 mėnesiai

2020 metais bus šie mėnesiai:


Įdomūs faktai apie 2020

  • 2020 metai susideda iš dviejų skaičių 20, o taip pat iš dviejų 0 ir dviejų 2, todėl sudaro tą pačią sumą - skaičių 4.
  • Du skaičiai 20 metų numeryje - tai yra įdomus sutapimas