Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ingrida Šimonytė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Ingrida Šimonytė, tokia miela, tokia graži moteris, vienintelę tokią nuotrauką sugebėjom rasti, tik pažiūrėkit, kaip meiliai šypsosi ir galvoja apie tai, kiek mes mokesčių mokam!

Ingrida Šimonytė aiškiai dabar esminis žmogus visoje Lietuvoje, nes per daugelį metų nunešė visas valdžias, ir nors ir netapo prezidente, nes jos vieton per plauką praėjo anoksai Aukštas ir Gražus, ir visokie tenai užingridai nelaimėjo, bet užtat galų gale visvien užvaldė Lietuvą. Taigi dabar jau liberalkonservatorių feministinis triumviratas bendrai ir konservatorių feministinė frakcija konkrečiai viską valdo, ir išlygų jokių tam nėra ir nematyti, kad galėtų atsirasti.

Dėl kieto Ingridos Šimonytės kumščio verkia dabar gailiai visokia opozicija, visa dora, darna ir skaista yra giliai paminta, sumindžiota ir sutrypta, o visokie buvę valdžioje ūsuoti bebrai bijo, kad gal jau reiks greitai važiuoti į užsienį. Gi senųjų valdžiažmogių vienintelė viltis - kad koronavirusas visus numarins ir dar kažkaip pakeis padėtį į kitą pusę. Vienok viltis menka, tai gal ir neišsipildys, nes Ingrida Šimonytė apie sveikatos apsaugą išmano aiškiai geriau, nei koksai nors Aurelijus Veryga ar Dainius Kepenis.

O dar Ingrida Šimonytė labai mėgsta Šveiko nuotykius, kuriuos gali cituoti atmintinai ištisais skyriais. Tai dėl to jos labai daugelis durnesnių nekenčia, nes supranta, kad tais citavimais Šimonytė šitaip nupasakoja visokių veikėjų durnumą.

Upd.: Dargi sklinda kažkokie gandai, kad Šimonytė susipyko su kažkokia liberalų lezbiete Armonaite dėl bbž ko, ir šitai įrodo, kad moterims valdžioj ne vieta.

Politiniai dalykėliai irgi Ingridos Šimonytės karjera iki tapimo premjere

Ingrida Šimonytė - šviežia Lietuvos finansų ministrė, paskirta į šį postą 2009 vidury, kai juodą darbą atlikęs Algirdas Šemeta buvo išsiųstas į Briuselį, tapti euorokomisaru vietoj Grybauskaitės. Tai kadangi šviežia dar visai, tai negalim pasakyti nei kažko gero, nei kažko blogo, nebent tai, kad ji kažkokia sekretore iki tol dirbo, tai gal užtat ir karjerą padarė, nes patirties turi!

Upd. taigi dar kartą mokesčiai pakilo, PVM padidėjo, tai čia dabar Šimonytė gina vyriausybę straipsniais, kuriuos visokiuose internetuose spausdina...

Upd. tai paskui Kubiliaus valdžia baigėsi, konservai liko dėl visko kalti, bet Šimonytė visvien taip ir liko daugybei metų visų kitų partijų siaubu. Ir galų gale viskas baigėsi tuo, kad dar didesniam visų siaubui atėjo vėl į valdžią 2020 metais, ir dabar jau bus premjerė.

O štai dabar jau matome naujas atrakcijas: Ingrida Šimonytė laksto po miestą ir dalina kažkokias skrajutes, siūlančias kažką daryt, o užrašas ant maikutės viską pasako, ką daryt skrajutes gavusiems

Visokie pasisakymai apie Šimonytę

  • nors Š(emetą) pakeitė Š(imonytė) - tas pats Š (kažkoks Balsas.lt komentatorius)
  • savo straipsniuose Šimonytė skelbia, kad viduriavimą reikia gydyti liuosuojančiais (Rokiškis savo bloge, o paskui jį - ir Rimvydas Valatka tą patį atkartojo Lietrytyje...)

Dar žr.

Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.