Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Balsas.lt

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Balsas.lt

Balsas.lt (pilnas pavadinimas „Minios Balsas (laisvasis portalas)“ - toks internetas, kur televiziją savo paleidžia, o da ir gazieta leidžia, kaip Laisvalaikis, tokio formato ir dalina visiems, o tie galvoja, kad Laisvalaikį pasiėmė, tai ir skaito, dibilai visoki. Šiaip ten labai daug Čyvas rašo, ir kiti vanagai, antivalstybininkai dar rašo. Tai jie demaskavo Hidrą ir purtė politinius pūlinius su Gangrenomis, koneveikė saugumą...

Dabar ten ir dizainas, sako, pasikeitė...

O tai irgi vienam straipsny Balsas.lt cituoja gi Pipediją, tiksliau gi - straipsnį apie dibilus[1].

Upd. O tai per Startrash.lt Balsas.lt atrado ir paskleidė naujieną apie tai, kad Oksana Pikulė besanti ištyčiota Pipedijoje[2], tai čia irgi įdomiai aišku gaunasi - pirmas sykis, kai Balsas.lt apie tokius fufelius parašė!

Upd. O dabar jau ir garsusai Tomas Čyvas savo straipsnyje apie kažkokius VSD pareigūnus, atviru tekstu teigia, kad šie remiasi ne kuo kitu, ogi Pipedija, kai tik gali - tai čia jau išvis simptomatiškas Pipedijos įžymumo įrodymas[3].

Upd. Deja, dabar Balsas.lt nuduso, nesgi šitą portalą nusipirko anokia All Media Lithuania, katra valdo TV3. Tai šita TV ir gavo atskirą naujienų portalą. Taip kad štai jums ir prašom.

Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.