Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


TV3

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

TV3, televizijos kanalas, kuris garsėja tais pačiais filmais kiekvienais metais, gerais žurnalistais ir kitu šūdu. Seniau rodydavo pornografiją vakarais, bet gaila jau nebe. Gaila.

Vienok Pipedija čia tikisi, kad kaip kompensacija pr0n dingimui kada nors per TV3 bus parodyta kokia nors skandalinga ir šiurpi istorija apie tai, kaip šlykšti atmatų duobė Pipedija kraupiai skandina Lietuvą visokiose atmatose ir varo žmones iš proto, dėl ko daugybė politikų persikraustė į kokį nors durnyną. Taip per visokius skandalus neabejotinai visų užmiršta internetinio kliedesio enciklopedija išpopuliarės ir taps įžymia.

O dar keisčiau yra tai, jog vengrai šitą kanalą (ir Vengrijoje TV3 yra!) vadina Viasat3.

Istorinės žinios apie TV3

O TV3 istorija prasidėjo kažkada taip, kad iš užjūrių atsibasčiusi princesė Liucija Baškauskaitė ėmė ir įkūrė televiziją "Tele-3", katroji išvis neaišku ką ir kada rodydavo, rodydavo kas papuola, o labiausiai yra prisimenama pagrindinė laida - anglų kalbos pamokėlės, kurios te prasidėdavo ar tai pasibaigdavo kaip mišios žodeliu "amen", tai ten tik kažkokia pažydėjusi besišypsanti ponia pridėdavo ranką prie ausies ir ištardavo "lisinnn!".

Taigi, o po to regis ta šūdina televizija sėkmingai subankrutavo ir nusipirko ją švedai ir turim ką turim - žymiai profesionalesnę TV3, su kažkokiu Viasat ženkleliu, neretai skleidžiančią visokią geltoną trydą, kas, reikia pripažinti, ne menkiau būdinga ir daugeliui kitų televizijų bei šiaip didžiąjai daliai pramoginės žiniasklaidos.


TV3 internetuose

O dar dabar TV3 susikūrė kokį tais savo internetą, kuriame rodo žemarūšes TV laidas, atmieštas dideliais reklamos kiekiais, taip kad norint jas pažiūrėt, turi peržiūrėt krūvą priverstinai įkišamo reklaminio fufelio (kiekvieną kartą tau prieš kokią nors transliaciją ar įrašą paleidžia net 5 reklamas!). Kad susikūrė jie tą internetą - tai jau aišku, kodėl: televizijos jaučia, kad po truputį joms ateina galas, nes publika vis mažiau žiūri telikus, o daugelis jų jau net ir neperka, mat pakanka paskaityt naujienas portaluose, juoba kad ir anglų kalba vis plačiau mokama, tad ir publika pas televizijas telieka vis labiau marginali, kitaip tariant - būtent toji buduliška ir susenusi, bepinigė ir finansiškai neįgali.

Tuo tarpu gi filmukai iš Youtube darosi populiaresni, o ir šiaip filmų kokia nors Linkomanija prieinama visiems, kaip ir įvairūs kiti torentai bei emulės.

Taip kad čia Pipedija gali teužduot vienintelį klausimą: argi nuėję į internetus, kas nors leisis tokioms patyčoms, kada žmonės verčiami prievartiniu būdu žiūrėti kažkokias šūdų reklamas po pusę minutės ar minutę, prieš pažiūrėdami tai, ką nori pažiūrėt? Jūs ką, galvojate, kad dibilams pritaikomi televizinės transliacijos fokusai ko nors verti internetuose?

Dėl to logiškai galime spėti, kad TV3 internete demonstruojamos laidos savo peržiūrų skaičiumi vargu, ar lenkia eilinį kokį nors vidutinišką kaimo petriuko Youtube kanalą, mat toksai irgi susilaukia nuo kelių dešimčių iki kelių šimtų pažiūrėjimų. Užtat be šūdinos reklamos ir neprievartaudamas savo žiūrovų.

TV3 pseudonaujienos

Dabar TV3 netgi susikūrė kažkokį tais naujienų internetą, kur spausdina tiesiog beleką - pusė šito šūdportalio naujienų yra tiesiog eilinis durnalizdų (netgi ne durnalistų ir žurnalizdų) vertalas, daugeliu atvejų - netgi absoliučiai neredaguotas, o ypač dažnai būna apie visokias jokiems lietuviams nežinomas užsienio influenceres. Be to, visų straipsnių antraštės - tokio pat lygio kaip ir agonijos neslėpė Eglė.

Va jum linkas jei norit pažiūrėt:

Linkas į TV3 naujienas