Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Agonijos neslėpė Eglė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Agonijos neslėpė visame gražume, štai jums įrodymas!

Agonijos neslėpė Eglė - didingas ir fenomenalus durnalistų šedevras, pakolei kas pralenkęs visą tai, kas pakolei kas yra buvę visokioje spaudoje ir internetuose. Tai netgi pralenkė garsųjį Nirviaus paleistą straipsniaus pavadinimą, kur buvo rašoma, kad Didžiosios Britanijos karalienė motina buvo išdezinfekuota nuo snukio ir nagų ligos. Garsusis straipsnis pasirodė 2012 metų vasario 17 ir įsitvirtino, kaip posakis, reiškiantis labai daug.

Iškilmingą frazę paleido neaiški žmogysta (pakolei kas težinoma, kad fotografavo tenai tokia Milda Juknevičiūtė - fotografė, kuri gal ir niekuo nekalta), katra berods žurnale "Super L.T." parašė apie kažkokią Eglę Jackaitę[1] - kad šioji baisiai nepatenkinta Lietuva, kad jai viskas blogai ir taip toliau. Tiksli frazė, kabojusi pačiame boldais išryškintame teksto viršuje, buvo tokia:

„Aš tokių datų niekada neminėjau ir neminėsiu. Žinau, jog šioje šalyje žmonės nėra laimingi, tad ir mano vaikai Lietuvoje negyvens“, - agonijos neslėpė Eglė.

Vienok jau komentatoriai čia per Feisbuką mums paaiškino, kad pirmasai paleido šitą frazę apie kalėdinę agoniją toksai Juozas Statkevičius, kuris taip pavadino savo kažkokius darbus[2]. Pipedija čia siunčia visiems ta proga nuoširdžių linkėjimų.


Pipedija paaiškina tūpiems durnalistams ir durnalistėms

Pagrindinis straipsnis - Agonija

Agonija - tai yra priešmirtinė būsena, kada žmogus rėkia, tamposi konvulsijose ir numiršta baisioje kankynėje. Arba atvirkščiai - tyliai žiūri į lubas ir irgi numiršta ir viskas.

Trunka agonija nuo kelių sekundžių iki kelių minučių ar net valandų, o mediciniškai apibrėžiama labai paprastai: tai yra priešmirtinė stadija, kur dažnai žmogaus gyvybės išgelbėti jau neįmanoma ir jis numiršta stebėtojų akyse blogėjant visai būsenai, o kartais netgi ir nepriklausomai nuo to, kokių priemonių besiimsi.

Aišku, būna visaip - būna, kad ir nenumiršta, ypač jei pas daktarus pakliūna. Bet šiaip tai priešmirtinė būsena, ta stadija, kur visas organizams persijungia į mirtį - išmeta į kraują begalę visokių neuromediatorių irgi hormonų, ima eikvoti visiškai visus resursus, kurie tik mirtinam atvejui skirti ir taip toliau. Na, o paskui - paprastai ir numiršta.

Bandyti vartoti žodį "agonija" vietoj žodžio "nusivylimas" - tai maždaug kaip sakyti "Šustausko smogikai surengė Vilniuje genocidą", kai kalbama apie kokį nors Šustausko surengtą ubagų balių, kur susirinkę megztos beretės skundžiasi žurnalistams mažomis pensijomis.

Oj, mes dabar apsižiūrėjom, kad čia gal veltui davėm tokį patarimą, nes dabar ims ir parašys ta pati žurnalistė apie kokį nors Vilniaus genocidą, kai kokios nors bobutės piketą kažkur surengs, o paskui sklaidysis visokie triukšmai apie tai, kaip megztos beretės nužudė pusę milijono žmonių.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.