Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Diarėjos spindulys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tai čia mes žinoma, kad tokio spindulio nuotraukos neturim, tai tiesiog jūsų dėmesiui įdėjom paveiksliuką iš Senovės Egipto, vaizduojantį diarėjos kamuojamą berniuką

Diarėjos spinduliai - slaptas kaščenitų ginklas, psichotrono variantas, kuriuo apspinduliavus, žmogų ištinka nevalingas konvulsyvus viduriavimas kombinacijoje su mieguistumu ir apatija.

Išrastas, tiriant klizmatrono panaudojimo galimybes kombinuotai su elektrokonvulsatoriumi, vėliau patobulintas, įvedant nuotolinio poveikio efektus, pritaikius belaidį elektrokonvulsinio signalo perdavimą kryptingu lauku.

Savo esme diarėjos spindulys yra viena iš hipnotinių bangų rūšių, veikianti nervų sistemos dalis, atsakingas už žarnyno peristaltiką ir sukelianti konvulsyvius žarnyno peristaltinius spazmus, ko pasėkoje kyla kraštutinai intensyvus tuštinimasis.

Nors frazė apie diarėjos spindulį yra tapusi internetų mėme, ji turi savyje rimtą mokslinį pagrindimą: kai kurių dažnių infragarsas, rezonuojantis su vidaus organais, sukelia diarėją (viduriavimą), o taip pat - nausėją (vėmimą). Tą patį efektą galima gauti, perduodant labai didelės galios itin žemo dažnio elektromagnetinius laukus, o taip pat ir perduodant specifinį radijo dažnių signalą, kuris gali būti organizme paverčiamas į atitinkamo dažnio nervinius impulsus.

Šiuo metu JAV yra gaminamas prietaisas Diarthrone, sukurtas L-3 Communications kompanijoje, kuris yra priskiriamas psichotroniniams ginklams. Prietaiso spinduliavimas leidžia sukelti nevalingą viduriavimą, pykinimą ir vėmimą apspinduliuojamiems žmonėms. Prietaiso paskirtis - neteisėtų žmonių susibūrimų (mitingai, demonstracijos) išsklaidymas. Pagal spaudos pranešimus Diarthrone prietaisas buvo naudojamas JAV kariuomenės Irake.


Dar žr.