Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kaščenitai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Kaščenito nuotrauka

Kaščenitai - blogio jėgos, atkeliavusios į Internetus iš priešistorinių Fidonet laikų. Siejamos su pyderais, troliais ir visu kitu blogiu, koks tik yra Internetuose. Žinomiausias Lietuvos kaščenitas - Galvos Daktaras. Daugiausiai kaščenitų yra konfose ir laiko forumuose.

Būdingas kaščenitų požymis - gilus aplinkinių psichikos išmanymas, sugebant juos užhipnotizuoti ir morališkai sutraiškyti netgi per Internetus. Puikios žinios.

Nėra žinoma kaščenitų pavadinimo kilmė. Kartais manoma, kad tai nuo didžiausios sovietinės baudžiamosios psichiatrijos ligoninės - Kaščenkos. Kaščenka pagarsėjo tuo, kad visi pacientai buvo gydomi elektros terapija (vulgariai tariant, tiesiog pajungiant 220 prie galvos), LTSR irgi turėjo Kaščenkos skyrių Naujojoje Vilnioje, tiesą sakant, net ir dabar dar turi. Kita gi versija teigia, kad pavadinimas kilęs nuo rusiško žodžio kaščėjus.

Visi kaščenitai visada neigia, kad jie yra kaščenitai, netgi dar daugiau - nuolat vieningai tvirtina, kad jokių kaščenitų nei Lietuvoje, nei dar kur nors niekada nebuvo, beigi kad tai tiesiog liguistas kažkieno išsigalvojimas. Tai mes čia neabejotinai matome sąmokslą, skirtą tam, kad paneigti faktus.

Pipedija nei neabejoja, kad neverta tikėti nei vienu kaščenitų žodžiu ar juolab klausyti jų patarimų, kad ir kaip jie atrodytų įtikinamai ar teisingai, ar netgi būtų apvilkti pseudomoksliniais, pseudomediciniais bei pseudopsichiatriniais terminais!

Dar pastebėtina, kad ką besakytumėt, kaščenitai visada sugebės jums diagnozuoti kokią nors ligą, kurią reikia gydyti neuroleptikais, elektrokonvulsiškai arba lobotomija, o blogiausiu atveju - pasiūlys ir radikalų gydymą. Jau mažų mažiausiai vangiosios šizofrenijos diagnozę tai tikrai jums duos, o dar neretai ir pasirems garsiojo akademiko Andrejaus Snežnevskio darbais.