Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Konfos

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Konfos, naujienų grupės, Omnio konfos - tai tokia ilgą laiką egzistavusi ir iki šiol dar per stebuklą kažkaip tebeveikianti skylė. Tiesa, dabartiniais laikais jau aprimusi, ne tokia baisi, kaip kadaise buvo. Viena iš žymiausių ir svarbiausių istorinio lietuviško interneto dalių, ilgą laiką buvusi vienu iš atskirų ir labai svarbių fenomenų.

Kad jūs žinotumėt, ką pajunti, įkritęs į klasikines konfas - tai kaip klozetas, kurs įsiurbia visu savo megavatiniu galingumu š kanalizaciją, suvirškindamas, apčiulpdamas ir išgleivėdamas nuo galvos iki kojų. Kad jau niekada nebeišnirtum. O paskui išspjauna. Lieki suteptas visam gyvenimui. Ten iki šiolei veisiasi monstrai ir kiti padarai.

Ilgą laiką konfų serveris buvo news.omnitel.net, tačiau paskui jis užsidarė ir liko news.rkm.lt, kuris veikia ir ačiū jam už tai.

Anksčiau, kol dar nebuvo paplitęs reiškinys šikti į komentarus, konfose buvo taškomasi šūdais. Komunistų, fašistų ir nevispročių irštva. Daugelis galvojo, kad Nida ten niekada nesilankė, bet mes darom prielaidą, kad kaip tik po to, kai ji ten apsilankė, jai ir pradėjo čiuožti stogas.

Plačiausiai žinomi monstrai - Shkema, Ugnius, Galvos Daktaras, Gruodis, Belenkas, BishopaZ, Bone Daddy, Nelabz, Terpentinas, Dainiushas. Ir be to visokių dibilų. Kai kurie paskui numigravo į Laiko forumus, bet tie irgi paskui nuduso. Tai kažkas dar malasi po naujienų serverius, o kažkas pasidavė ir numigravo į Facebook.