Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gruodis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Gruodis - paskutinis metų mėnuo, kuris būna kasmet po lapkričio. Taigi, kadangi mėnuo paskutinis, tai po jo jau nieko neturėtų būti, bet kažkodėl visada ateina sausis.

Gruodis nebūna šiltas, nors kartais, dėl klimato atšilimo būna kad taip ir lieka be jokio sniego, ir netgi kartai su vis kasdien truputį teigiama temperatūra. Bet dažniausiai gi būna lietuviškas mėnuo, kur būna nuolat kažkiek minuso, tarpais šlapdriba, lijundra ir sniegas, o tarpais apsiniaukę ir debesuota, jokios saulės taip ir nepasimato netgi trumpam, o paskui ateina Kūčios, o tada ateina Kalėdos, ir toliau nei ten normalaus sniego, nei šviesos, o tiktai šaltis, tamsa ir depresija.

Nelabai šitas mėnuo džiugina, nors jo pabaigoje paprastai ateina Naujieji metai. Gi tuo tarpu Pipedija šitą mėnesį dažniausiai pasižymi pačiu mažiausi aktyvumu ir tik kitais metais susipranta, kad praėjo ir Nauji metai, ir Kalėdos, ir kitos šventės, o taip niekas liko ir nepasveikintas.


Kitas kažkoksai Gruodis

Gruodis - gan plačiai žinomas konfų veikėjas. Vienas iš atstovaujančių analitines, labiau kapitalistines pažiūras, kai kurių netgi užvadinamas radikalu, o retsykiais net ir fašistu ar panašiai, nors išties jokiu radikalumu nepasižymi, o atstovauja blaivų protą. Paradoksalu, kad blaivus protas nesustabdo jo diskusijų su konfose besilankančiais dibilais, kas leidžia įtarti nevisišką adekvatumą. O šiaip jau paskutiniu metu pastebėtas Laiko forumuose.

Vienok pagal Vikipediją, be Gruodžio esąs dar ir Lapkritis bei Sausis.