Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Naujieji Metai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Naujieji metai)
Jump to navigation Jump to search
Čia negalvokit, kad viskas blogai, šventės visokios būna

Naujieji Metai - visada geriausia proga, kur galima prigerti ir nusilakti dar iš vakaro, taip kad ne veltui būna, jog nekatrie laikrodžio dūžius sutinka bevemdami tualete. Tai dar gerai, jei tualete, o ne kam nors į lėkštę ar ant veido. Ir visa tai - dėl kažkokio kalendoriaus, besitikint, kad pasibaigus metams, galų gale ateis tas laikas, kuris vadinamas kitąmet.

Taigi, kasmet ateinantys kitąmet, o šiemet nukeliaujantys į pernai, jums neša puikias šventes, kurios prasideda Gruodžio 31, o baigiasi Sausio 1, o kartais ir dar vėliau, nes kai prasideda kažkam daugiadienės, tai būna, kad žmonės sklandžiai iš Naujųjų Metų šventimo po kelių savaičių pereina į įspūdingus tripus, kuriuose susipažįsta ir su baltais arkliais.

Todėl mes linkime sutikti Naujuosius blaiviai ir gražiai, nesusprogdinti fejerverkais kaimyno balkono ar buto, nenugriūti girtam nuo laiptų ir girtiems nesusimušti. Pagerbkime ir medikus, gaisrininkus bei policiją, nepridarykim jiems švenčių proga gausybės nereikalingo darbo!

Taip ir Pipedija jums linki visko kuo gražiausio, švenčių proga - laimės, meilės, džiaugsmo ir sveikatos, o taip pat gi žinoma - ir pinigų!

Taip kad tebūnie jums linksmas ir gražus Naujaisiais pasibaigsiantis, Kalėdomis prasidėjęs Tarpušvenčio maratonas!