Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kalendorius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Kalendorius - taigi toksai dokumentas, kuriame surašytos visokios savaitės, mėnesiai ir metai, o taip gi ir įvairios dienos, taip kad čia panašiai kaip koksai laikrodis išties, tik kažkokiems ilgesniems laiko tarpams. Kažkodėl dar gaunasi, kad tų kalendorių visokių keistų yra, kaip kad koks nors Juliaus kalendorius ir Grigaliaus kalendorius, kur vienas su kitu galais nesueina, nes kažko neatitinka.

Dar kartais sakoma, kad senasis kalendorius yra Juliaus, nes visa Rusija jį prisimenanti ir visos pravoslaviškos šventės pagal jį vyksta. O Grigaliaus kalendorius - tai naujasis, kur dabar naudojamas. Tai skirtumas tarp jų - kokios 14 dienų, tai gaunasi kad pagal vieną kalendorių Vasario 23 yra išties Kovo 8 pagal kitą kalendorių, taip kad tokia užuomina į hermafroditus ar tai kokius tai panašius panašumus...

Taip kad dar čia yra klausimas, iš tų kalendorių kilęs, ar yra nuliniai metai, tai dėl to labai daug ginčų buvo, kai kažkas aiškino, kad 2000 - tai jau dvidešimtpirmas amžius, nes nesusiprato kažkodėl.

Dar aišku, kalendoriuose kartais galima atrasti keistų datų, kaip kad kokia nors Vasario 30.