Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vasario 23

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Vasario 23" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Vasario 23 - tai mėnesio Vasario diena, kuri yra žymima skaičiumi 23. Šitas skaičius yra dviženklis[reikalingas šaltinis].

Daugelis senų nukriošėlių prisimena, kad Raudonoji armija šią dieną švęsdavo savo šventę, o dar be to anais laikais, kai prie ruso buvo geriau, skelbdavo kad tai visų vyrų šventė, nes tai esanti vyrų diena. Tai kai kurie prisimena ir senesnes istorijas, kad pagal seną kalendorių buvusi Vasario 23, pervedus į naują kalendorių pavirsta į Kovo 8. Tai čia irgi keistos užuominos apie lyčių transformaciją socialistinėje visuomenėje.

Vasario 23 diena dažniausiai būna kartą per metus, Vasario mėnesį. Ji dažniausiai būna po Vasario 22 ir prieš Vasario 24 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

Taigi dabar Tarybinės armijos diena, kai visi apsišikėliai, kurie galvoja, kad prie ruso buvo geriau, gerai užsitavarina tarybiniais produktais ir kvasina degtinę, užsikąsdami šlapianka bei vieni kitiems linki gyventi kaip prie Brežnevo, o vyrams - patirti Sovietų Armijos džiaugsmą, nes tik šitaip tampama tikrais vyrais, kadangi reikia atsėdėt arba raudonojoje armijoje, arba kalėjime, nes kitaip gyvenimo nesuprasi.
  • Anais senoviniais 1009 metais, kai Kovo 9 kažkur Lietuvos pakraštyje buvo nukirsdintas toksai Bonifacijus Brunonas, tai tų pat metų Vasario 14 dieną Kvedlinburgo analuose buvo įrašyta, kad jis nukirsdintas Kovo 9 dieną, t.y., įrašas atsirado beveik mėnesiu anksčiau, negu buvo anas nukirsdintas. Tai užtat kad teisybė kažkur per vidurį, tai dabar kai kurie istorikai aiškina, kad išties tai buvo Vasario 23 dieną, nes ji kažkur per vidurį ir yra.
  • O 1455 toksai Johanas Gutenbergas išspasudino pirmą spausdintinę knygą, kurią surinko surenkamomis raidėmis, tai nuo to laiko visi gavo galimybę skaityti. O paskui Aurelijus sakė, kad po to visi išmoko ir rašyti, nes atsirado internetai, tai dabar rašo kas netingi tuose internetuose visokius blogus
  • O vat 1893 toksai vokietis Rudolfas Dyzelis išrado dyzelį, tai dabar visi džiaugiasi
  • O 1905 buvo įkurtas Rotary klubas, tai šitaip atsirado rotariatai
  • O 1927 metais toksai Verneris Heizanbergas atrado, kad dėžinė katė gali būti tuo pat metu ir nunuodyta ir gyva vienu metu. Vėliau tokia rūšis kačių buvo pavadinta Heizenbergo katinu.
  • 1944 metais SSRS prasidėjo totalinė čečėnų ir ingušų deportacija iš Čečėnijos ir Ingušijos, kur visus vežė į Sibirą ir šiaip žudė ištisais kaimais, o kaip Chaibacho kaime - visą kaimą suvarė į daržinę ir sudegino gyvus. Ištremta maždaug nuo 500 iki 700 tūkstančių žmonių, iš jų apie 140-150 tūkstančių žuvo ar buvo nužudyta, pusė ištremtųjų buvo vaikai.
  • O 1947 buvo sukurta tarptautinė visuotinės biurokratizacijos ir standartizacijos organizacija ISO, tai paskui sukūrė daugiau kaip 9000 standartų
  • O štai 1974 kokia tai neaiški Simbionijos išsivadavimo armija pareikalavo išpirkos už garsiąją hipę ir kovotoją už taiką Patty Hearst, kuri paskui paaiškėjo pati besanti iš tos armijos


Dar apie Vasario 23

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Vasario 23: