Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gegužės 23

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Gegužės 23" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Gegužės 23 - tai mėnesio Gegužės diena, kuri yra žymima skaičiumi 23. Šitas skaičius yra dviženklis[reikalingas šaltinis].

Gegužės 23 diena dažniausiai būna kartą per metus, Gegužės mėnesį. Ji dažniausiai būna po Gegužės 22 ir prieš Gegužės 24 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • Štai 2015 metais šią dieną jau nustojo skraidyti apsibankrutavusios Zuoko avialinijos, tai keleiviai oro uoste matyt laukia, kol juos kažkur Air Baltic nuskraidins...
  • 2021 metais Pipedija šią dieną jau turėjo 8996 straipsnius, taip kad stabiliai artėjo link 9000, o dar paskui - ir prie to, kad būtų over 9000...
  • 2021 metais šią dieną keli Lukašenkos KGB agentai įlipo į Ryanair lėktuvą Atėnuose, į reisą į Vilnių, o lėktuvui beskrendant virš Baltarusijos, susigrūmė su ekipažu ir paskelbė, kad lėktuve yra bomba. Lėktuvo ore tuo metu jau laukė Baltarusijos naikintuvas Mig-29, kuris prisiartino prie lėktuvo, buvusio jau vos per porą dešimčių kilometrų nuo Lietuvos sienos ir nurodė pasukti atgal ir leistis Minske. Lėktuvui nusileidus, visi keleiviai buvo išlaipinti, apsupti KGB, pertikrinti, iš jų ištrauktas Nexta žurnalistas Romanas Protasevičius. Žurnalistas buvo suimtas ir išvežtas nežinoma kryptimi. Likę keleiviai buvo susodinti atgal į lėktuvą ir paleisti. Pasaulyje prasidėjo milžiniškas skandalas dėl Baltarusijos vykdomo valstybinio aviaterorizmo ir lėktuvų grobimo.


Dar apie Gegužės 23

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Gegužės 23: