Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ryanair

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Štai taip atrodo tipinis Ryanair keleivis, nes juk nesukiši visų drabužių į mikroskopinį bagažą, kurio leistinas dydis ne ką teviršija pideraskės gabaritus

Ryanair - nuostabios emigrantų pamėgtos oro linijos, kur apmokestina už kiekvieną nieką, bet visvien gaunasi pigiau, nei kitos. Neseniai pasklido gandas, kad Ryanair įves stovimas vietas, idant išnaudotų tuščią erdvę praėjimuose. Tai tuo gandu visi patikėjo, bet matyt kokie nors skrydžių saugos reguliuotojai neleido, nes valdžia visada taip žlugdo verslą.

Ryanair - anokia šūdina aviakompanija, katrosios nė nesulyginsi su kokia Pipedija Airlines, ar Pipedija-1-Airlains. Atseit ana siūlo labai pigius bilietus nors ir į pasaulio kraštą, ale pigiai tebūna tik šūdas, o jei pašikęs tą šūdą užsimanai popieriaus - mokėk babkes jo majo! Ir tai ne koks pokštas, o realybė, bo dar kiek ir tualetai lėktuve būtų buvę apmokestinti, tik kad Ryanair stiuardesės pabijojo, kad ims visi myžti po sėdynėmis.

Vietos gi lėktuve nenumeruotos būna - čiagi, sako gi, ne koks kinoteatras, nustumk alkūnėmis kokią durną bobą kad patogiau atsisėsti, arba krapštyk penketą euriukų jei vaidini čia džentelmeną. Iki lėktuvo irgi - sveika gi būti kokiu bėgiku - kas pirmiau nubėgs tas geriau subinę padės, nesgi autobusui nuvežti ant bendzo taupoma. O ir lėktuve - nori ėsti ir krapštyk piniginę it kokiuose Stikliuose už kažkokius gi vienakąsnius sumuštinius irgi skiestą kavą.

O dar Ryanair smarkiai visus džiugina, kad reikia mokėti už rankinį bagažą, didesnį nei moteriškas rankinukas. Tai užtat visokie keleiviai prisirengia visais drabužiais, kokius tiktai turi, kad tik už bagažą mokėt nereiktų. Tai tuo pagrindu Ryanair, sako, norėjo įvesti mokestį už keleivio subinės gabaritus, bet čia jau buvo labai daug protestų, tai irgi kažkaip nesiryžo, gi kita vertus, anie ir taip pagalvojo, kad tiesiog susiaurinus sėdynes ir kojoms nepalikus vietos, ta problema dar geriau išsisprendžia: keleivių galima pervežti daugiau, o stori netelpa ir tarpusavy pešasi, tai užtat paskui galima jiems patart, kad tie po du bilietus pirktų.

Tiesa, dar kiti sako, kad visgi Ryanair leidžiami bagažo gabaritai yra didesni, nei tie, kuriuos leidžia turėti UAB Vilniaus Viešasis Transportas, taip kad lėktuvuose visgi patogiau.

Dargi sakoma, kad jųjų lėktuvai kažkaip susiję su chemtreilais, bet šitą faktą turime paneigti, nes ir kitų kompanijų lėktuvai su chemtreilais susiję, išskyrus, žinoma, visokias Pipedijos avialinijas.