Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


SS

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Paivizdingi SS'ininkai, britai.

Waffen-SS arba tiesiog SS Nacistinės Vokietijos laikmečiu gyvavęs armijos organas, pasižymėjęs holokausto vykdymu ir kitokiais karo nusikaltimais. Prie SS dar jungė ir savanorius iš okupuotų teritorijų. Kokių tik tik esesininkų nebuvo - net britai ir tie neatsispyrė už Hitlerį pakovoti. Bet užsieniečiai jau buvo netikri SS, o "der SS" kas reiškė kad pavaldūs SS.

der SS

Šitų buvo labai daug: estai, latviai, norvegai, prancūzai, danai, albanai, rusai, turkmėnai, ukrainiečiai, indai, arabai, netgi negrų buvo ir dar visokiausių. O vat nepamiršau paminėti lietuvių, nes jų ir nebuvo. Lietuviai nepanoro sukurti savo SS ir neprisiekė Hitleriui. Tai fricai susinervino ir sakė kad lietuviai neverti turėti savo SS. Nors žiedus tai jau išspausdinę buvo.

Lietuviški SS savanorių žiedai

Pagal legendą tai SS savanorių žiedų specialiai lietuviams buvo prištampuota 55000, bet kadangi nepavyko įsteigi Lietuvoje SS, tai tie žiedai taip ir liko pūti sandėliuose. Nežinia kaip, bet dabar dalis jų atsidūrė Amerikoje iš kur galite ir jūs įsigyti vieną ar du. Nors tiesa sklando gandai, kad išties anie tesantys kinietiški falsifikatai...

Štai ko atsisakė lietuviai.