Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Negrai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tipinis Afriką palikusių negrų miestas
Tipinė Afrikoje pasilikusių negrų gyvenvietė

Negrai - mistiniai padarai, išsivystę Afrikoje iš gorilų ir kitokių gyvasčių (kaip ir visi kiti). Dalis negrų (tie, kurie turėjo užtektinai išsivysčiusias smegenis) paliko Afriką, nes tsakant, tai pats blogiausias žemynas(po Antarktidos) - jugi nėr nei vandens, tik smėlis. Kitiems gi nepasisekė, tai taip ir teko likti tenai pat gyvent.

Afrikoje likę negrai nemaža dalimi taip ir liko ilgabybiais[reikalingas šaltinis] vergais, dirbančiais kokiose nors deimantų kasyklose be jokių žmogiškų sąlygų. Paprastai tiesiogiai ar ne, bet didžiausią pelną iš to ir toliau gauna įvairios Europos, JAV, o pastaruoju metu - dar ir Kinijos korporacijos. Žodžiu, visvien vietiniai nieko nepasiekė.

Kartą buvo didelis klausimas, ar galima sakyti žodį "negras"? Tai į tą klausimą VLKK atsakė vienareikšmiškai, kad galima ir todėl joksai negras nėra įžeidžiamas ar dar kaip nors. Nes Lietuvoje jokio rasizmo nėra! Tai mes čia vadovaujamės VLKK nuostatomis.


Kuo skiriasi negrai nuo baltųjų?

Kaip rodo genetiniai tyrimai, visi europiečiai bendrai ir baltaodžiai konkrečiai išsivystė iš tų pačių negrų, kaip tiesiog genetinė mutacija, susijusi su melanino gamybos praradimu. Tas negebėjimas gamintis melaniną - tai ir yra baltųjų skirtumas nuo juodųjų. Mutacija, beje, skaitosi kenksminga, nes dėl jos žmonių oda pasidaro labai neatspari ultravioletinei spinduliuotei, o tuo pačiu - ir odos nudegimams nuo Saulės, ir visokiam odos vėžiui - melanomai.

Sename rašytojų žargone negrais, o jei taip taisyklingiau - tai literatūriniais negrais būdavo vadinami tie slapti autoriai, kurie rašydavo knygas ir straipsnius už visokius kitus asmenis, atsisakydami autorystės, t.y, neturtinių autorių teisių. Tai paskui kai būdavo, kad koks nors Antanas Sniečkus ar Leonidas Brežnevas kažką parašo, kokią nors knygą - tai visi žino, kad išties kažkokie literatūriniai negrai už jį triūsė. Paskui tie negrai gaudavo visokių galimybių gerai karjerą pasidaryt ir savo knygas plačiais tiražais išleist per Rašytojų sąjungą.

Žemiau - dar kažkokios rašliavos, kliedesiai beigi nesąmonės, bet ne tiek adekvačios, kiek pagal kažkokius gandus atpasakotos. Panašu, kad kažkas, kas tenai fantazavo apie lubrikantus ir vištas - turi nemažų seksualinių problemų savo galvoje.


Pavyzdiniai kliedesiai, skirti moksliniam tyrinėjimui

Gyvenimo vietos

Afrikoje negrai dažniausiai gyvena bomžynuose ir apleistose vietelėse. O į kitas šalis išvykę negrai gyvena rūmuose, seniau netgi Baltuosiuose Rūmuose gyveno, pvz., toksai Obama.

Kodėlgi jie gyvena bomžynuose? Nes nesusiranda darbo - nieks gi neims į rimtą darbą (fanieros šlifavimą) ŽIV platinančio asmens, dargi ir mergšes gali išprievartaut beigi dviratį nupyzdint.

Dėl to jie gyvena iš pašalpų, kaip ir didžioji dalis Lietuvos. Dėl to ir maistas beigi pomėgiai riboti, o mes juosgi žemiau aprašysim.


Negrų maistas

Tipinė negrų valgymo vieta

Ir taip aišku, kad visiem negram patinka arbūzai beigi vištiena ir vynuogių skonio Kool-Aid.

Bet jie to neįperka - kaipgi ir Pipedija minėjo, jie pinigų neturi - gi bomžos! Dėl to iš kaimų vogia vištas, išpisa jas, po to išverda nenupeštas taukuose ūkiniame muile, o tas suteikia ypatingą liaudišką nigeriškos vištienos skonį. Štai receptas:

  • 1 višta, nenupešta
  • 1 ilgabybis negras(o kad tokie egzistuoja - porno industrijos melas - jei kartą smaukėtės, ar pastėbėjot, kad tie visi negrai nešioja su Momentais priklijuotus guminius bybius? Dėl to ir vadinami tikrų vyrų priešais!)
  • Dahuje lubrikanto
  • Druskos
  • Pipirų
  • 1 kg ūkinio muilo

Pirmas žingsnis - aptaškyti negrą lubrikantu, ir leisti jam išdulkinti vištą. Po to vištą pernakt išmirkyti techniniame spirite, kad negro dvokas(t.y. sudeginto šūdo) išgaruotų

Antras žingsnis - nulinčiuot negrą - vis tiek naują, geresnį nusipirksit, o šito vištų fetišisto nebereiks.

Trečias žingsnis - ištrinti vištą druska ir pipirais(iš išorės ir iš vidaus).

Ketvirtas žingsnis - sudėti muilą į puodą, ir palaukti kol išsilydys.

Penktas žingsnis - virti vištą muile 5 dienas, po to ištraukti ir suvalgydinti negrams.


Negrų pomėgiai

Negrų didžiausias pomėgis - prievartauti baltaodes. Dargi galima būtų paminėti ŽIV platinimą beigi dviračių vogimą.

Negrai tokie negrai, nes niekas yra viskas o viskas yra niekas

Štai taip vat apsirengę kiti veikėjai demonstruoja savo toleranciją vieni kitiems, stebėdamiesi, kurie pademonstruos daugiau

Kaikam atrodo, kad taip galima vadinti afrikietiškos kilmės juodaodžius, bet tai netiesa! Taip kad visiems skaitytojams čia rašom:

Hey, nigga!

Taip tegali jie tarpusavy kalbėtis, bo žodis Negrai, kaip ir jojo vienaskaita - Negras kilęs iš Esperanto kalbos ir reiškia Juoda! Daugelis galvoja, kad tai tokia rasė, bet tai dar nežinia, nes kiti čionai šitaip vadina tiesiog paprastus darbininkus, o dar kai kurie aiškina ir apie "literatūrinius negrus" - pastarieji dirba žurnaluose bei laikraščiuose.

Visokie vediniai nuo žodžio Nigro turi didžiulę magišką galią pritraukti didelių nemalonumų!

Pamačius tokius individus galima juos pavaišinti bananais ir palydėti šūksniais "uuu uuuu uuuu uuuu" (besikasant galvą). Tik turėkit omeny, kad jie jums gali ir patys pakasyt, kad maža nepasirodys.

Bet norint išvengti nemalonumų,patartina žodžius Negras ar Nigeris pakeisti sinonimais : vaksas, ruberuoidas, taksistas. Taip jie jūsų nesupras, ir išvengsite galimybės tapti woodoo magijos aukomis.

O jei jau rimčiau kalbant, taigi Aukščiausiasis Teismas išaiškino, kaip atkasė Kreivarankis, kad negras yra vartotinas ir kultūriškas su kokiais tai kontekstais, o negalima jo sakyti tiktai kartu su žodžiu "fucking"[1].

Dar žr.


[[Category:]]