Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Prancūzija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tai šiais globalizacijos laikais, fyg ten supaisysi, kur ten kokia šalis kur yra...

Prancūzija - puiki gi šalis istorinė, dargi ta, katra revoliuciją išrado, taigi tenais tada kraujo upės plaukė, o lavonų sako ir dabar dar atranda krūvas vietomis, mat ne vieną milijoną neapdairių piliečių tuometiniai komunarai, kitaip gi - tiesiog komunistai nudėjo kaip papuola.

O tai dabar šioji šalis populiari vynu, Eifelio bokštu beigi prancūzais, katrie naglai angliškai nešneka O susikalbėt su jais beveik inmanoma jei pabandysi vieną kitą prancūziška žodį tart.

O taigi dargi apie Prancūziją dar kiti šneka, kad šiosios jau seniai nebėra, o mūsų Matricoje telikę Jungtiniai Europos negrų ir arabų emyratai...

O taigi dar iš Prancūzijos kilo anoks prancūziškas bučinys, apie katrą naivūs kvaileliai galvoja, esą tai tiesiog bučinys, pasimakaluojant burnose liežuviu...

O taigi dar iš tenais - ir Napoleonas, ale gi šis tai šiaip sau toks buvo veikėjas, taip ir neišlaisvino Lietuvos nuo carinės priespaudos...

Bet labiausiai ši šalis žinoma tuom, kad įteisino gėjų santuoką.


Geri Prancūzijos papročiai

Prancūzija turi visai neblogų savybių, kurios lietuviams labai suprantamos:

  • Nelabai kur rasite vegetarų, veganų ar jiems skirto maisto, nes visur viskas su kiaušiniais, mėsa ir panašiai. Trumpai tariant, jie supranta, kas yra geras maistas.
  • Apie pinigus prancūzai labai nemėgsta šnekėti, o jau apie pajamas - tai juo labiau, o dabar jau kai kažkokie socialistai valdžioje - tai ir išvis tabu pasidarė, beveik lygus bjauriausiems įžeidimams. Niekada nedarykite tokios klaidos, kaip klausimai apie uždarbį.
  • Žmonės anglų kalba tenai nešneka ir nesiruošia šnekėti, ir nenori. Jei norite susišnekėti - pradėkite kalbėti su jais lietuviškai, o kai jau jie supras, kad tai tikrai ne angliškai, patys pasiūlys angliškai kalbėti. Tiesiog labai jie nemėgsta anglų kalbos, panašiai kaip dažnas lietuvis ar estas nemėgsta kalbėti rusiškai.