Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Socialistai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Socialistai - taigi tie patys komunistai, tiktai besigėdijantys vadintis komunistais, nes kažkodėl gėda arba baisu, kad aplinkiniai vadins visokiais žodžiais, nes žodis "komunistas" daugeliui yra blogiau, negu šūdas. Tai štai kadangi jau seniai komunistai daugelio nėra toleruojami, tai ir atsiranda tokie "nekomunistai", o socialistai, kurie išties yra tie patys.

Tai čia aiškinti matyt pernelyg daug ir nerekia, nes pažiūros pas socialistus tos pačios: reikia atimti iš visų, viską nacionalizuoti ir sukonfiskuoti, ir viskam tada turi vadovauti ir viską valdyti tie socialistai, ir jiems bus tada gerai.

Aišku, apie ekonomiką tokie socialistai nieko nesupranta, o įsivaizduoja, kad jei kažkam paliepsi, tai ir bus taip kaip paliepei. Tai paskui ir būna, kai ateina kokie nors socialistai į valdžią kokioje nors vienoje iš turtingiausių pasaulio valstybių Venesueloje ir per kelerius metus viską nustekena taip, kad netgi tualetinis popierius kažkokiu būdu tampa deficitu.

Tai štai toksai tasai socialistų kuriamas socializmas.

Ai, o dar būna tokie, kurie aiškina, kad SSRS buvo ne komunizmas, o socializmas, nes ten buvo komunistai, kurie kūrė komunizmą, o socializmas buvo tiktai pereinamasis etapas į tą komunizmą. O tai tada galima padaryti išvadą, kad jei socialistai kurtų socializmą, tai matyt dar mažiau sukurt sugebėtų ir gautųsi dar prasčiau.


1200px-Red stylized fist.svg.png
Tai tolerantiškas puslapis, nes Socialistai - tai marksistinė leftizmo būtinybė kovoje prieš nusikalstamą imperializmą!

MarksizmasKlasių kovaImperializmasKultūrinė apropriacijaRadikalusis feminizmasRaudonosios lervosNaujoji KairėHerbert Marcuse1984LiumpenproletariatasRevoliucinė kovaPermanentinė revoliucijaACABAntifaAntiantiantifaAntiantiantiantiantifaSocialistaiGentrifikacijaEkspropriatorių ekspropriacijaApropriatorių apropriacijaAkseleracionizmasNeomarksizmas

Siaures koreja.png