Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Klasių kova

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Klasių kova - tai ta kova, kur skirtingos politinės klasės kovoja tarpusavy ir vienos kitas kažkaip išnaudoja ar tai panašiai. Tipo, buržuazija spaudžia darbininkai, feodalai spaudžia valstiečius ir panašiai, ir visi taip tarpusavy konfliktuoja ir nesutaria, vieni kitus vis išnaudoja, o todėl ir pjaunasi.

Pagal komunistų idėją, klasių kova turi augti tol, kol pakils jos kulminacija, kuri kaip koksai orgazmas išsilies į revoliuciją, o tada bus labai gerai.

Klasių kovos idėja - tai bazinė, esminė marksizmo idėja, kuria buvo remiamasi iki pat XXa. pradžios, pakolei toksai vokiečių komunistas Herbert Marcuse neatrado, kad kažkaip ta klasių kova neveikia, nes pasirodo, visiems daug pelningiau nekovoti, o susitarti. Ir todėl jokia revoliucija nesigauna. Tai tada Herbert Marcuse pasiūlė idėją, kad išties tai reikia tada remti visus, kam nepatinka kažkas, kad būtų kuo daugiau kovos, bet visvien sukovoti nesigaus, tai reikia dėl to daryti permanentinę revoliuciją.

Atleiskite, nu taip, tai reiškia, kad revoliucija turi vykti be perstojo, nuolatos. Ir kai revoliucija laimės, tai prieš tuos laimėtojus toliau reikia kurti revoliuciją.

Kita vertus, pvz., SSRS ar šiaip visokių bukesnių marksistų tarpe apie klasių kovą buvo aiškinama ir ilgiau, ir netgi ir dabar tebeaiškinama, kad esą viskas taip yra, ir yra tos klasės, kurios kovoja.


1200px-Red stylized fist.svg.png
Tai tolerantiškas puslapis, nes Klasių kova - tai marksistinė leftizmo būtinybė kovoje prieš nusikalstamą imperializmą!

MarksizmasKlasių kovaImperializmasKultūrinė apropriacijaRadikalusis feminizmasRaudonosios lervosNaujoji KairėHerbert Marcuse1984LiumpenproletariatasRevoliucinė kovaPermanentinė revoliucijaACABAntifaAntiantiantifaAntiantiantiantiantifaSocialistaiGentrifikacijaEkspropriatorių ekspropriacijaApropriatorių apropriacijaAkseleracionizmasNeomarksizmas

Siaures koreja.png