Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Anti Anti Anti Anti Antifa

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Antiantiantiantiantifa)
Jump to navigation Jump to search
Toksai reklaminis Anti Anti Anti Anti Antifa plakatas, iš kurio matyti, kad tų "anti" prisidarė jau labai daug

Anti Anti Anti Anti Antifa - tai tokie, kur nepavyksta jau suskaičiuoti mums, kiek čia tų "anti" prikaišiota, nes labai jau jų daug, kadangi labai daug, o skaičius jau ir labai didelis...

Čia matyt yra tie, kurie prieš Anti Anti Anti Antifa kovoja, kurie prieš Anti Anti Antifa kovoja, kurie prieš Anti Antifa kovoja, kurie prieš Antifa kovoja, kurie prieš Fa kovoja, nors irgi nesam tikri, nes nebesuskaičiuojame tiek šitų žodžių, kadangi jau kai vieni prieš kitus, o kiti prieš kitus, kadangi kiti prieš kitus, kadangi kiti dar prieš kitus, kurie dar prieš kažką, kas prieš kažką, kas prieš kažką, o tie prieš kažką, kas prieš kažką, kas prieš kažką, tai čia jau visai sudėtinga.

Taip kad jau toliau nebetęsim, nors ir spėjam, kad čia daugiausiai tų anti pas save prisirinko kokie tai tiesiog Antifa galimai. Bet nenustebkite, jei ir dar kokių nors "anti" papildomų čia atsiras, nes kai vieni prieš kitus, tai kiti prieš kitus ir taip toliau, pakolei viskas neprisidaugina taip, kad neatseksi, kas čia prieš ką ir dėl ko.


1200px-Red stylized fist.svg.png
Tai tolerantiškas puslapis, nes Anti Anti Anti Anti Antifa - tai marksistinė leftizmo būtinybė kovoje prieš nusikalstamą imperializmą!

MarksizmasKlasių kovaImperializmasKultūrinė apropriacijaRadikalusis feminizmasRaudonosios lervosNaujoji KairėHerbert Marcuse1984LiumpenproletariatasRevoliucinė kovaPermanentinė revoliucijaACABAntifaAntiantiantifaAntiantiantiantiantifaSocialistaiGentrifikacijaEkspropriatorių ekspropriacijaApropriatorių apropriacijaAkseleracionizmasNeomarksizmas

Siaures koreja.png