Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kultūrinė apropriacija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Lietuvos vėliava yra akivaizdi kultūrinė apropriacija, nes tai yra spalvos, kurių naudoti baltaodžiai neturi teisės!

Kultūrinė apropriacija arba kultūrinis pasisavinimas - tai tipo esą kai labai blogai, kad kažkas naudoja kokios nors kitos kultūros elementus, pvz., papuošalus, drabužius, muziką, šukuosenas, audinių raštus ar dar ką nors, nes čia yra vogimas iš kitos kultūros ir tą daro visokie uzurpatoriai, kurie taip apvagia mažumas. Todėl mažumos netenka tų dalykų ir pasidaro visaip nuskriaustos.

Štai pavyzdžiui, visas bliuzas, soul, o tuo pačiu ir iš jų kilusi rock bei disco muzika - tai nusisavinta iš nuskriaustų Afrikos juodaodžių. Todėl visi, kas klausosi Rock ar Disco, yra kultūriniai apropriatoriai, o jau tie, kas tą muziką groja - tai išvis nusikaltėliai.

Taip pat iš tų pačių juodaodžių yra dredai, nes dredus gali nešioti tiktai juodaodžiai, o todėl tai irgi yra kultūrinė apropriacija, svetimos kultūros nusavinimas. Todėl jei kažkas nešioja dredus ir yra baltaodis, tai yra antitolerantinis nusikaltėlis ir kultūrinis apropriatorius.

Taip pat toksai nusavinimas yra visokie valgiai, pvz., sušiai, kurie nusavinti iš nelaimingų Azijos tautų. Todėl visi, kas darosi ir neduokdie valgo sušius, yra kultūriniai apropriatoriai ir svetimų kultūrų maisto naikintojai, nes tą maistą sunaikina valgymo procese, taip jį atimdami iš skriaudžiamųjų tautų.

Aišku, kad pats mums suprantamiausias kultūrinės apropriacijos atvejis - tai Afrikos spalvų nusavinimas, nes tos spalvos yra geltona, žalia ir raudona, o tai yra afrikietiškos spalvos ir jokie baltaodžiai neturi teisės tokių spalvų naudoti. Todėl visa Lietuva, kuri nusavino šitaip afrikietiškas spalvas ir jas įsidėjo į savo vėliavą, yra valstybiškai rasistinė visos valstybės mastu. Todėl ir Lietuvos vėliava yra irgi rasistinė, nes kultūriškai aproprijuota ir pasisavinta.

Ir bendrai, viskas, kur tik kažkas kultūrinio, ten galime atrasti visuomenėje neteisėtai vykdomą kultūrinį nusavinimą, kuris diskriminuoja visas kitas tautas.


Dar žr.


1200px-Red stylized fist.svg.png
Tai tolerantiškas puslapis, nes Kultūrinė apropriacija - tai marksistinė leftizmo būtinybė kovoje prieš nusikalstamą imperializmą!

MarksizmasKlasių kovaImperializmasKultūrinė apropriacijaRadikalusis feminizmasRaudonosios lervosNaujoji KairėHerbert Marcuse1984LiumpenproletariatasRevoliucinė kovaPermanentinė revoliucijaACABAntifaAntiantiantifaAntiantiantiantiantifaSocialistaiGentrifikacijaEkspropriatorių ekspropriacijaApropriatorių apropriacijaAkseleracionizmasNeomarksizmas

Siaures koreja.png