Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


ACAB

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

ACAB arba A.C.A.B. - tai reiškia "All Cops Are Bastards", o jei lietuviškai - tai reikštų "Visi Policininkai Yra Nuokrušos". Šitaip plūstasi visokie jaunimėliai po to, kai padaro kokį smulkų nusikaltimą ne iš nusikalstamų paskatų, o dėl savo durnumo, o paskui, įkliuvę, tikisi, kad pareigūnai su jais elgsis taip pat švelniai, kaip elgėsi jų tėvai. Deja, toksai tikėjimasis būna nepagrįstas ir viltys staigiai sudūžta.

Gaunasi taip, kad smulkus chuliganiškas teisės pažeidėjas, kuris tikėjosi, kad policininkai jam nieko nedarys (neretai tokie dar tikisi prisidengti kokiomis tai vaikų teisėmis), ir kuris tikėjosi, kad čia policininkai jį dar ir apgins nuo kažko, pirmą sykį susidūręs su policija, ima smarkiai išsipisinėti. Ir pats to net nesupratęs, staiga pats pakliūna į smulkaus nusikaltėlio rolę. Ir tada gauna, pvz., su bananu per paširdžius ar per kuprą, patiria rankų išsukiojimą ir antrankius, gauna į akis ašarinių dujų ar, blogu atveju, netgi tazerio.

Taigi, iš staigiai sukilusio ūmaus ir labai stipraus kognityvinio disonanso tokiam žalio jaunimėlio atstovui kyla nenormalaus stiprumo mąstymo aptemimas, po kurio, kiek atsipeikėjęs, toksai jaunuolis pasidaro išvadą, kad visa teisėsauga yra jo priešai ir totalus blogis, kuris nieko gero neduoda. Ir kad geriau jau nusikaltėliai, nei policijos pareigūnai.

Ir štai tada toksai jaunuolis ima visiškai nuoširdžiai visiems aiškinti apie blogus mentus, o sunkesniu atveju - dar ir rašinėti tą "ACAB" ant namų sienų.

Vienas iš dažnesnių atvejų, kai mielas ir pūkuotas žalias jaunimėlis taip netikėtai susiduria su policija, būna per kokias nors demonstracijas, mitingus ar panašius renginius, tai gaunasi taip, kad tokį "ACAB" įsivaizdavimą dažniau turi politiškai angažuoti paaugliai ar jaunuoliai. Užtat ir gaunasi, kad to "ACAB" vartojimas labai smarkiai persikloja su visokiais leftizmais, o taip pat neretai - ir su visokiais ultradešiniaisiais.


1200px-Red stylized fist.svg.png
Tai tolerantiškas puslapis, nes ACAB - tai marksistinė leftizmo būtinybė kovoje prieš nusikalstamą imperializmą!

MarksizmasKlasių kovaImperializmasKultūrinė apropriacijaRadikalusis feminizmasRaudonosios lervosNaujoji KairėHerbert Marcuse1984LiumpenproletariatasRevoliucinė kovaPermanentinė revoliucijaACABAntifaAntiantiantifaAntiantiantiantiantifaSocialistaiGentrifikacijaEkspropriatorių ekspropriacijaApropriatorių apropriacijaAkseleracionizmasNeomarksizmas

Siaures koreja.png