Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Radikalusis feminizmas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Radikalusis feminizmas - tai tas atseit feminizmas, kur sako, kad reikia atimti iš vyrų teises, kad kompensuota būtų už tą kažkokią diskriminaciją tam, kad būtų kaip tai patenkintos moterys. Aišku, tolerantinėje naujakalbėje tasai teisių atėmimas vadinamas subtiliau - pozityvi diskriminacija. Kad esą kažką reikia tyčia diskriminuoti ir tai yra pozityvus, teigiamas dalykas.

Radikalus feminizmas nėra vienalytis, jis apima gana platų spektrą - pradedant užmaskuotomis buitinėmis formomis su mizandrija, dėl kurios tiesiog nekenčiami vyrai, bei visokiais leftistiniais doktrininiais aiškinimais apie totalinį patriarchatą bei tolerancijos įgyvendinimą per kokias nors kvotas beigi pozityvią diskriminaciją. Žodžiu, čia būna aiškinama, kad ne lyčių lygybė turi būti įgyvendinta, o kad lyčių nelygybė turi būti apversta atvirkščiai. Kraštutine forma tasai radikalusis feminizmas įgauna S.C.U.M. pavidalą, kur jau netgi ir leftistams pasidaro per daug.

Bendru atveju radikalusis feminizmas nuo normalaus feminizmo skiriasi tuo, kad nenori sulyginti teisių, o nori sukelti ir kuo labiau pagilinti visuomenės konfliktą, kylantį dėl lyčių nelygybės ar tiesiog lyčių skirtumo.

Pagal šiuolaikinį leftizmą, bet kuris judėjimas, o taip pat ir feminizmas turi tik tiek prasmės, kiek sukelia visuomenės (sociumo) viduje konfliktą, todėl feminizmas leistinas tiktai radikaliu pavidalu, kur konfliktą didintų, ir kartu visas feminizmas turi būti pajungiamas neomarksistinei permanentinei revoliucijai. Dėl šių priežasčių neradikalios, realios lygybės siekiančios feminizmo formos turi būti užsipuolamos ir kaltinamos pataikavimu vyrams ir patriarchatui.


1200px-Red stylized fist.svg.png
Tai tolerantiškas puslapis, nes Radikalusis feminizmas - tai marksistinė leftizmo būtinybė kovoje prieš nusikalstamą imperializmą!

MarksizmasKlasių kovaImperializmasKultūrinė apropriacijaRadikalusis feminizmasRaudonosios lervosNaujoji KairėHerbert Marcuse1984LiumpenproletariatasRevoliucinė kovaPermanentinė revoliucijaACABAntifaAntiantiantifaAntiantiantiantiantifaSocialistaiGentrifikacijaEkspropriatorių ekspropriacijaApropriatorių apropriacijaAkseleracionizmasNeomarksizmas

Siaures koreja.png