Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


S.C.U.M.

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

S.C.U.M. arba be taškų SCUM - tai tokia santrumpa iš angliško pavadinimo "Society for Cutting Up Men" - tai tokia menamai buvusi draugija, kurią subūrė tokia Valerie Solanas tam, kad vyrus kastruotų. Tai neaišku, kaip ten buvosi, bet baigėsi, kad Valerie Solanas šaudė į tokį Andy Warhol, o paskui buvo suimta.

O taip tai ta S.C.U.M. draugija tai gal ir visgi yra, nes vis tai šen, tai ten pasirodo kažkokie skandalai ir istorijos, kaip kokia nors moteris savo vyrą už ką nors iškastravo. O tai jau šimtaprocentinis įrodymas, kad S.C.U.M. sąmokslas egzistuoja. Ir tai reiškia, kad ne viskas taip yra, kaip daugelis tikisi, kad nėra.

O kiti tai tikisi, kad nėra, tai tie pasakoja, kad jokios tenai S.C.U.M. nebuvo, o buvo tik kažkoksai S.C.U.M. manifestas, kurie ir baigėsi niekuo. Tai tokie paprastai taškus užmiršta ir rašo, kad tai SCUM manifestas, nes angliškai žodis "scum" reiškia visokius šūdus ir atmatas.

Tai šitaip visuomenė išsisluoksniuoja į dvi tarpusavy prieštaraujančiais genderiškai eskaluotas klases, kurios kovoja viena prieš kitą. Ir todėl visuomenė neturėtų nusileisti prieš moteris diskriminuojantį patriarchato sąmokslą, o turėtų paremti feminizmo grupuotes, kaip kad Femen ir Feministinis Frontas, nes kitaip niekas negalės būti laisvas, pakol moteris visokie patriarchaliniai falocentristai išnaudos.