Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Visuomenė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Visuomenė - šitu gražiu žodžiu įvairūs politikai vadina tuos žmones, kurie savo galvos neturi, todėl tų politikų manipuliacijoms ir pasiduoda. Tai paskui politikai šneka - "visuomenė reikalauja to ir ano", "visuomenė piktinasi tuo ir tuo", o išties turi omeny "pavyko buduliams pripudrint, kad naują aferą prasukt galėčiau" ir "pavyko budulius užsiundyti ant kažko ten".

Tai šitaip aišku visuomenė yra traktuojama politikų, bet jau paskutiniu metu supratimas daugeliui ateina, kad ne taip viskas yra paprasta, nes ne tik politikai, o ir žiniasklaida čia kiša savo nosį, kai tik kokie nors kažkieno interesai atsiranda.

Ir tokiais atvejais labai gražiai pamatome, kaip netikėtai spauda ištrina ribą tarp melo ir teisybės dar geriau, nei tą ribą sugebėtų ištrinti Pipedija. Taip paskui gaunasi, kad kokie nors laikraščiai gina aferistus, šaukdami, kad iš jų Snorą valdžia atėmė, kai tuo tarpu valdžia ir nežino net ką pasakyt, nes kas gi galėjo tikėtis, kad visuomenė pasipiktins tuo, kad ją apvogusius aferistus valdžia bando nubausti?

Tokios vat fantasmagorijos paskui ir verčia prisiminti keistą Landsbergio pasakymą, kad yra kažkokia ten šunauja, o ir dar kartą tada prisiminti, kad kai anas šitaip užvadino tą lojančią žiūrknalistų šutvę, tai anie išvartė visiems taip, kad visi pagalvojo, jog Landsbergis šitaip išvadino pensininkus...

Vat štai jums ir prašom, kokia ta visuomenė yra sudėtinga...


Dar kitos visuomenės rūšys