Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Snoras

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
snoro bosai važinėja prabangiais limuzinais

Snoras - be ne pirmasis Bankas Lietuvoje, įdiegęs platų kioskelių (kientų aptarnavimo skyrių) tinklą, kurių esminės funkcijos buvo valiutos keitimas. Snoras įdiegė ir unikialią liustinę kortelių Imparcard sistemą.

Štai pasikeitus įvykiams, keičiasi jau ir Snoro pavadinimas bei logotipas

Gi dar sklando kažkokios kalbos, kad Snoro kontrolinį akcijų paketą valdo kažkokia tais rusų kontora Konvers-group. Manytina, kad bankas gi priklausė anokiam Vladimirui Antonovui ir Raimondui Baranauskui, katrie dabar jau pasidarė tikrai garsūs vertelgos, nes keistu būdu jų turtai sukėlė žiniasklaidose audrą, padalindami visokias žiniasklaidos grupuotes į Snoro gynėjus bei visus kitus.

Gi liaudis tų kalbų iš žiniasklaidos nesiklauso, o supranta paprastai: galų gale vagiai buvo susekti ir todėl pabėgo į užsienius, o žmonės pinigų greičiausiai vėl neatgaus, nebent Kubilius visgi atiduos, nes čia gi aišku, kad panašiai, kaip ir kokia Sekundė, kuri visus apsuko ir prapuolė.

Tiesa, visi Snoro kioskai į kažkokius peipostus pasikeitė, tai jau viskas Snorui. O įkūrėjai, anksčiau pabėgę į Angliją, po tenykščių teismų sprendimų juos išduoti Lietuvai, paspruko į Rusiją ir dabar reikalauja iš Lietuvos papildomo pusės milijardo, nes matyt kad prisivogtų pinigų nepakako - reikia daugiau.


Jau pasenusios Snoro naujienos:

Snoro kioskai paplitę ne tik Lietuvoje
  • Nors įstatymai draudžia, bet Snoras įsigijo žiniasklaidos priemonę - Lietuvos rytą, tai, pasak etikos sprecialistų: "Dabar skaitysime laikraštį, žiūrėsime televiziją ir stebėsime, kaip ten kas vyksta..."
  • O Snoras skelbėsi, kad kažkoks tarptautinis leidinys, užvadintas kaip "The Banker", išrinko jį geriausiu Lietuvoje 2010 metais. O kažkoksai kitas leidinys, užvadintas "The World Finance" tais pačiais metais išrinko Snoro grupę pačia geriausiąja finansine grupe Baltijos šalyse[1]. Štai ir tikėk po to viskuo.

Snoras buvo puikus bankas, siūlantis dideles palūkanas, ale ėmė ir paaiškėjo, kad tai bankas su melejardo eurų skyle. Vat ir bus amba pencininkams katrieji visokių tenais obligacijų prisipirko[2], vaikydamiesi vienos kitos kapeikos.Liaudyje apie Snorą:

  • Apie Snorą daug visokių kalbų esu girdėjęs..."
  • Užsieniečiai labai džiaugiasi, kai išgirsta pavadinimą "Snoras", sako - what? Snore ass?" Taip pažodžiui išvertus musiet reikštų knarkianti šikna, bet mes nelabai čia užsienietiškai mokam.


Snorui pi... chmmm

Matomai įsižeidusi dėl komsamolkėje, kuri beje priklausė Snorui, publikacijos apie tai kaip jinai žlugdo grhynus lietuviško kapitalo bankus (tipo reik suprasti - Snorą), tarsi Grybauskaitės parėdymu, o išties - Vito Vasiliausko sprendimu bankas buvo sustabdytas ir bus likviduojamas. Galima bus aukcione nusipirkti daug gražių automobilių irgi vilų užusieniuose.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.