Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Bankai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Bankas)
Jump to navigation Jump to search

Bankai - gi finansinės institucijos tokios, katros išties ir valdo pasaulį, nes čia yra iliuminatų sąmokslas. Ogi viskas paprastai: pinigai juk tėra tarpusavio mainų ir apskaitos priemonė, ogi tie popieriukai visokie ar ten skaičiukai bankų sąskaitose tai neturi jokios reikšmės, nes gi tai nėra turtas. Tai dabar patys pagalvokit, kaip čia gaunasi, kad kažkokiu būdu staiga bankai pinigų turi daugiausia ir turtas visas arba priklauso jiems, arba jiems įkeistas, praskolintas ar dar kaip nors tiems bankininkams atitekęs?

Štai čia ir kyla didžioji dilema: kas neturi pinigų, tas yra niekas, o pinigus gamina bankai. Ir dar kokiais būdais, kurie sukėlė krizę, nors aišku, kad bankininkai šitai neabejotinai paneigtų.

Tai čia Pipedija jums pataria: imkite Pipedijos kreditą, laikykit indėlius Pipedijos banke ir jokios krizės ar bankų griūtys jums nebaisios!

Čia dar turime paminėti, kad bankininkystė yra subtilus ir sudėtingas verslas, todėl apie tai esame parašę atskirą straipsnį.

Garsiausi bankai Lietuvoje

Štai jums čia dabar sąrašas visokių ten bankų iš Lietuvos ir panašiai, kokie tik čia pas mus buvo per porą dešimtmečių. Taigi vat šitą sąrašą jau dabar pasižiūrėkite ir paskaitykite, o tada ir išvadas pasidarykite, ar saugu pinigus bankuose laikyti, o ar visgi nėra taip, kad saugiau grynaisiais. Taip štai pateikiame jį abėcėlės tvarka ir pasižiūrėkite, kiek daug bankų jau neliko, o kiek jų daug Lietuvoje buvo (o čia gi jų pavardinta virš pusės šimto):

Taigi, štai kaip ir matote, iš visų daugybės išvardintų bankų tėra vos keletas, katrie dar veikia, o tai tiktai pora dešimtmečių čia tepraėjo. Tai štai ir pasitikėk, kad gudrus, tais visokiais bankininkais - atrodo tokie solidūs, o vis kažkaip neteisingai viskas baigiasi.

Tai be šitų visokių, esą esą dar kažkokių nepilnaverčių bankų, kurie ne visai bankai, nes tik kažkokie užsienio bankų filialai, o ne pilnavertės bankinės kontoros, tai ten kažkokie skirtumai iš to atsiranda, bet kokie, tai čia nelabai žinom, jei neskaitysim to, kad už tuos filialus Lietuvos Bankas matomai niekuo niekaip negarantuoja ir jokių ten indėlių nedraudžia matyt, o tai daro kažkokios užsienio šalys. Tai čia aišku jau nelabai supaisysi, nes visvien ir tie, ir anie ir indėlius ima, ir paskolas išduoda, ir kažkokias ten licencijas gauna.