Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


2004

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "2004" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

2004 metai - tai mūsų eros XXIa. metai, einantys po 2003 ir prieš 2005 metus. 2004 metai susideda iš 12 mėnesių ir yra užrašomi 4 skaitmenų skaičiumi.


Svarbiausi 2004 metų įvykiai

  • Šitais metais Lietuva, Latvija ir Estija įstojo į NATO, ir kaip paskui, praėjus dešimčiai metų, paaiškėjo, tai tapo neįtikėtinai geru sprendimu, nes Rusija, pradėjusi visokius užmaskuotus ir atvirus puolimus į buvusios SSRS teritorijas, neišdrįso judinti Baltijos šalių. Tiesa, nors ir neišdrįso judinti karine jėga, ėmė labai smarkiai finansuoti Kremliaus propagandos tinklą.
  • Šitais metais Lietuva ir nemažai kitų šalių įstojo ir į Europos Sąjungą. Rezultatas - milžiniški pinigų srautai, kurių dėka Lietuva ėmė labai greitai stiprėti ekonomiškai. Ir kartu vis didėjantys reikalavimai įstatymams ir pinigų kontrolei, dėl ko po truputį, bet labai stabiliai ėmė mažėti korupcija.
  • Buvo sukurta Pietų Amerikos tautų sąjunga, bet ji buvo labai nerišli ir galų gale pavirto į kažkokią nesąmonę
  • Ukrainoje įvyko Oranžinė revoliucija, bet deja, nors ir buvo sėkminga, bet neilgam, nes per korupcinius mechanizmus greitai įtaką tenai vėl atgavo Rusija bei visokie vagys
  • Indijos vandenyne kilo cunamis, kuris nusinešė maždaug 230 tūkstančių gyvybių. Tai buvo viena iš baisiausių žmonijos istorijoje gamtinių katastrofų.


Įdomybės apie 2004 metus

  • Pirmas šių metų skaitmuo yra du kartus mažesnis už paskutinį, ir kartu jis yra [[du], kitaip tariant 2, tai keistas sutapimas
  • Ir viduryje yra du nuliai, kitaip tariant - ir vėl du


2004 metų mėnesiai

2004 metais buvo šie mėnesiai: