Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Rugsėjis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Rugsėjis" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Rugsėjis yra metų mėnuo, kuris pasitaiko kiekvienais metais. Rugsėjo mėnuo būna po Rugpjūčio mėnesio, o po Rugsėjo mėnesio būna Spalis[reikalingas šaltinis].

Ateina rugsėjis, kalendoriškai atseit jau ir ruduo, bet išties gi ruduo būna prasidėjęs mėnesiu anksčiau. Per rugsėjį gi tik visokie studentai ir moksleiviai pradeda mokytis, tad būriais čia važinėja po Vilnių, kitus gi vežioja tėvai, tad jau nuo pirmų dienų prasideda nesuvokiami kamščiai, gatvės užsikemša, o ypatingai viską pablogina kaimų debilai - visokie pacukai, kurie lenda į sankryžas, negalėdami iš jų išvažiuoti, kai užsidegs raudona, o kiti dar ir sukelia avarijas, norėdami kaip nors per sankryžą prasmukti dar neužgesus raudonai ar neužsidegus žaliai, ar išvis degant bet kokioms šviesoforo spalvoms.

Į rugsėjo pabaigą visgi reikalai aprimsta ir pacukai po truputį ima darytis mažiau užknisančiais, nes patys ima susitaikyti su tuo, kad nuvažiuoti kelis kilometrus gali užtrukti pusę valandos, valandą, o kartais ir pusantros. Kai kuriems iš tų pacukų išsibaigia pinigai, tad nelieka už ką pirkti benziną, taip sumažėja ir jų važinėjimas, o tuo pačiu ir nesąmonių kiekis gatvėse. O jau šitai, savo ruožtu, po truputį pašvelnina kamščių problemas.