Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Indėliai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Indėliai - tai jūsų pinigai, kuriuos jūs kažkam paskolinot, o jums pasakė, kad čia jūsų labai pelningas ir naudingas pinigų įdėjimas. Indėlius kuria bankai, o paskui jums pasakoja, kaip gerai tie jūsų indėliai augs kokiu nors procentu ar dar daugiau. Bet nepasako, kad infliacija yra dar greitesnė, o jūsų pinigai bus kažkur ten panaudoti. O kartais ir šiaip išleisti. O paskui kokį nors banką ištinka bankrotas, tai taip tie indėliai ir nuplaukia kažkur.

Štai daugelis iki šiol prisimena, kaip vyko garsioji bankų griūtis, tai taip melejonai indėlių ir pražuvo. Taip kad geriausi indėliai būna kojinėse ar šiaip kur po lova, o dar geriau - jei auksiniais daiktais ir kitu turtu.

Dargi Ingrida Šimonytė sako, kad indėliai iki 100000 eurų yra apdrausti valstybės, nes taip liepia eurosojūzas, bet netikėkite tuo, geriau rinkitės indėlių sertifikatus nes daugiau palūkanų duoda.

O aplamai indėliai turi prasmę tiktai jei jie patalpinti Pipedijos banke nes kiti bankai yra šūdas, jus tikrai apvogs, tad tada geriau laikyti pinigus kojinėje arba pragerti.