Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Balticbank

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Balticbank - vienas iš dviejų bankų, priklausiusių Luokės grupuotei ir sėkmingai veikusių iki pat 1996, kai dėl įvykusios bankų griūties užsilenkė kartu su savo dvyniu Aurabanku.

Kaip sklando gandai, abudu bankai puikiai vertėsi, vienas kitam paskolindami pinigų, kai tik jų prireikdavo ir šitaip generuodami pajamas iš oro, nes tai juk puiku: jei tik kas patikrina, tai bankas gauna porciją paskolos ir taip visus trūkumus ir paslepia.

Tačiau katino dienos anksčiau ar vėliau baigiasi, taip kad bankui teko užsidaryti ir bankrutuoti, o paskui jau kapstant visas bankroto detales, paaiškėjo, kad reikalas buvo nusikalstamas, o pinigai didžiuliais kiekiais tekėjo tiesiai į garsiosios Komercijos ir gamybos firmų asociacijos narių kišenes beigi į visokias susijusias firmas.

Dar paskui, bekapstant po bankrutavusio Balticbank reikalus, paaiškėjos, kad su 45 milijonais iššvaistytų litų, kažkaip įsivėlė ir kažkoks Ekspres bankas, o viskas buvo susieta su anokiu Romu Juška[1].


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.