Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Luokės grupuotė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Luokės grupuotė iki pat žlugimo besivadino kaip Koncernas Luokė, nors liaudyje buvo težinomi, kaip luokiukai, o išties paaiškėjo besanti kažkokių ten aferistų kontora. Jau 1994 ėmė aiškėti neaiškūs galai: pasirodo, įkūrusi cielus du bankus ir dar sugebėjusi nosį įkišti į valstybinio Žemės Ūkio Banko valdymą, pridarydama šiam baisius nuostolius, Luokė įkišo nosį net ir į Vilniaus Banką, bandydama šį kažkaip užgrobti.

Luokės koncerno įkūrėjai - Vidmantas Kudarauskas, Raimundas Kiauleikis, Liudas Getautas ir Vincas Gustainis. Tai gandai sako, kad be šiųjų, dar buvo ir pora kitų, kurie sėkmingai pasiliko šešėlyje - anoksai A. Kudarauskas ir R. Getautas, bet apie juos kažkaip nepavyko mums nieko atrasti daugiau.

Pagrindinės dvi luokiukų įmonės buvo anokia Indora bei pačiai grupuotei vardą suteikusi kontora Luokė, o šios abidvi valdė ir du bankus - Aurabanką ir Balticbank, kur vienas kitam puikiai skolindavo pinigus, juos švaistydami, kai tik prireikdavo savininkams, pakolei neatėjo bankų griūtis ir visas tas kromelis prasmego.

Dar paskui buvo įdomių kalbų kai 1995 luokiukus susėmė Aras, nes paaiškėjo, kad anoksai Ekskomisarų biuras buvo geriausi šios grupuotės kontorų apsaugininkai, o kartu ir turintys galimai visokių ryšių VRM, tai keistai fantasmagoriškai vyko, kai prieš visus areštus Luokės atstovai surengė spaudos konferenciją, kurioje skelbė apie tai, kad kažkaip ten valdžia juos žlugdo ir labai jiems kenkia Lietuvos Bankas bei jo vadovas Kazimieras Ratkevičius. Taip ir pasklido kalbos, kad kažkaip kažkas informaciją iš teisėsaugos nutekina vertelgoms.

O paskui išlindo, kad įsigijusi Vilniaus Banko akcijų, šioji grupuotė ėmė kažkaip ten terorizuoti patį Vilniaus Banką, reikalaudama, kad jiems šitas bankas imtų duoti belenkiek paskolų. Čia matomai aiškiai tikėjosi, kad išdegs panašiai, kaip jau išdegė su tais kitais dviem grupuotės turėtais bankais. Bet kažkaip neišdegė.

Tai beje, panašiai dabar Snoras visiems rėkia, kad Lietuvos Bankas ir Vitas Vasiliauskas bando juos užgrobti, sužlugdyti ir sunaikinti.

Tai ar verta minėti, kad paskui tie luokiukai pakliuvo į kalėjimą?