Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vilniaus bankas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Vilniaus Bankas)
Jump to navigation Jump to search
Lig šiolei daugelio su nostalgija prisimenamas Vilniaus Banko logotipas, kurio jau niekas daugiau nebematys, nes jau tokio banko nėra, o vietoje jo yra užsieniečiai...

Vilniaus Bankas savo veiklą išties pradėjo dar 1990, tik tada dar vadinosi kaip Spaudos Bankas, tačiau tą keistą pavadinimą susiprato pakeisti į visiems suprantamesnį. Tai čia jau negalim nepastebėti, kad šis bankas pasižymėjo sėkminga istorija, nes dar 1993 ėmė platinti Visa kreditkes, o jau 1995 įrengė patį pirmąjį visoje Lietuvoje bankomatą, kad žmonės galėtų pasijusti kultūringai su kompiuteriais bendraujantys, o ne su visokiomis kasininkėmis.

Taip sėkminga veikla padėjo šiam bankui išvengti visokių aferų ir netgi liūdnos istorijos, kai jį bandė naglai užgrobti aferistaiLuokės grupuotės, nes tie, kas dirba sąžiningai, yra visokiems aferiūgoms neįkandami. Su tuo Vilniaus Banką ir sveikiname, nes tai puikus įrodymas, kad patikimu banku galima pasitikėti, nes nepaisant piktavalių, per bankų griūtį šis bankas sėkmingai išgyveno ir liko sveikas.

Tai to pasekoje jau 1998 bankas ėmė tartis su tarptautiniu gigantu SEB, su kuriuo ir susijungė 2000 metais. O tais pačiais metais, kad maža nepasirodytų, ėmė ir įsigijo dar ir visą banką Hermį. Tiesa, pastaroji istorija buvo nelabai suprantama, nes du metus įsigydinėjo, o Hermis kažkaip protestavo, bet Vilniaus Bankas supirko akcijas ir taip viskas ir baigėsi, nes bankai turi augti ir didėti, kad visiems būtų kuo geriau.

Ir jau tais pačiais metais, tegul ir kažkaip gal šleivokai, tačiau ėmė net ir internetinę bankininkystę teikti, kad žmonės galėtų daryti pavedimus visokius be tų šlykščių popierių, o tiesiog užsukdami ir kažką ten paspausdinėdami banko internete. Taip kad štai kaip viskas gražiai buvo.

Tačiau visada kažkam ateina galas, taip ir Vilniaus Bankas 2008 prarado savo tautišką vardą ir tapo užsienio įmone tiesiog, tad iš pavadinimo dabar tepamatytumėt, kad jis vadinasi SEB bankas.

Štai tokia štai jums nostalgiška ir graži istorija.