Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kasininkė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Kasininkės)
Jump to navigation Jump to search
Štai taip atrodo kasininkės. Matosi kūnas, o pats kasos aparatas yra lyg tokia uodega. Ši kasininkė nešioja gladiatoriaus šalmą.

Kasininkės yra tokios būtybės, gyvenančios parduotuvėse, kurios sėdi, skenuoja prekes ir ima iš pirkėjų pinigus. Kasininkės būna visokios, tačiau labiausiai pasireiškia tuo, kad labai greitai dirba ir dažnai būna draugiškos. Labiausiai tokiomis būna Maximos kasininkės, kurios kokias 50 prekių nuskenuos per 10 sekundžių. Savaime suprantama, kad kasininkės nėra paprasti žmonės. Vietoj kojų viena tokia turi visą kasą, todėl gali ją laisvai kontroliuoti ir vežti prekes arčiau, o minta pinigais; jos kažkuo panašios į žmones gyvates, kur tos turi uodegas vietoj kojų. Aišku, yra ir paprastos kasininkės su kojomis, tik tos dažniausiai dirba prie savitarnos kasų. Vyrų kasininkų neegzistuoja.

Kartais šiais laikais feministai reikalauja, kad kasininkės būtų vadinamos kasininkais, nes esą kasininkai irgi egzistuoja. Išties tai nėra tiesa. Visi vyrai kasininkai, jei gerai patikrintumėt, paaiškėtų besantys moterys, tačiau transvestitai ar išvis pakeitę lytį (tokiu atveju neatskiriami nuo moterų).

Tai fenomenas, kuris primena kitą žinomą fenomeną, tačiau yra atvirkštinis - kaip žinia, moterų internete nėra. Kadangi kasininkų vyrų nėra, tai galime spėti, kad moterų internete nėra todėl, kad jos dirba kasose. O vyrai, kadangi nedirba kasose, tai gali sėdėti tuose jūsų internetuose.