Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Transvestitai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Čia yra paprastas transvestitas (akivaizdus skirtumas nuo transseksualo, nes nesistengia slėpti vyriškumo), kaip matome dar ir su humoro jausmu, dėl to jis yra geresnis už latentinius transvestitus, nes tie neturi humoro jausmo
O čia yra latentinių transvestitų festivaliai - neabejotinai vienas svarbiausių šių žmonių renginių su gausiu rekvizitu ir netgi gėlėmis

Transvestitai - tai tokie žmonės, kurie mėgsta apsirengti kitai lyčiai priskiriamus rūbus, o ir elgiasi tie asmenys tada taip, kaip elgtis tos priešingos lyties atstovams yra įprasta, o dar tie transvestitai, kai įsikūnija į priešingą lytį, tai daro viską ekstrapoliuodami, o ypač seksualinius dalykus, kas gali vėlgi išduoti tam tikrą homoseksualumą ir schizofreniją arba transseksualumą, apie kuriuos čia nekalbėsime.

Transvestitų rūšys

Paprasti transvestitai - tai tokie transvestitai, kurie apsirengia priešingai lyčiai priskirtus rūbus ir rodosi šitaip viešumoje, o dažnai buriasi į klubus ir ten rengia visokius koncertus.

Braziliški transvestitai - tai tokie transvestitai, kurie dar ir homoseksualūs ir apgaudinėja vargšus turistus.

Latentiniai transvestitai - tai Lietuvoje gan paplitęs reiškinys, nes vyrams apsirengti moteriškais drabužiais beigi atvirkščiai (kas reiškia moterims apsirengti vyriškus drabužius) netgi rengiami specialūs festivaliai. Festivalių metu pagyvenę vyriškiai apsirengia pagyvenusių moteriškių rūbais ir dažnai kalba nešvankiomis temomis apie lytinius organus kaip bybys ar putė bei apie seksą. Kalbėdami tomis temomis vyrai, laikinai tapę transvestitais, išplečia akis, kiek pritūpia ir gan garsiai sako žodžius, kas neabejotinai rodo tam tikrą santykį to žmogaus su rūbu ar tiksliau su tuo simboliu, jog laikinai pakeičia savo lytį, nors dar kiti žmonės, akivaizdžiai tuo mėgaujasi ir daro tai gal net ne dėl juokų ten kokių nors, tad kas gi gali paneigti galimybę, jog grįžę namo jie apsirengia akivaizdžiai per mažais moteriškais apatiniais rūbais ir staiposi prieš veidrodį arba išsirengia nuogai ir vaikščioja po kambarius rūkydami cigaretes (čia autorius šio straipsnio visiškai atsiriboja nuo bet kokių aliuzijų į savo asmenybę, nes tokius dalykus ne jis pats prisigalvojo). Juokai čia visokie ir juokas naudojamas ne tam, kad būtų kažkam tai juokinga, o tik tam, kad užsimaskuoti nuo visuomenės, nes dėl to jie ir latentiniai.

Virtualūs transvestitai - tai tokie transvestitai, kurie dažniausiai sutinkame internetuose, kai žmonės iš realo persikėlę į virtualą supranta, jog niekas nepatikrins ar jis turi bybį ar putę ir ar apsirengta vyriškais ar moteriškais drabužiais. Jau šiuoju atveju viskas priklauso tik nuo to ką rašo tas žmogus ir kokias mintis perteikia. Čia vėlgi galime pastebėti tokį dalyką, kad net rašytiniu tekstu perduodama informacija gali būti skirstoma į moterišką ir vyrišką, dėl ko lygių teisių visokie tolerastai gali imti aiškinti, jog tai yra blogai ir tai siaubingai blogai. Seksualinės temos ir tokie žodžiai kaip bybys ar pizė gali būti būdingas tiek moterims apsimetančioms vyrais, tiek atvirkščiai (kas reiškia, kad vyrai apsimeta moterimis). Virtuale tas buvo itin įprasta IRC laikais, kai vaikinai mėgdavo apsimesti merginomis tam, kad tikriausiai pasijuoktų jie patys, o ir jų draugeliai tuo metu spoksantys į ekraną, nors, kaip matėme latentinių transvestitų atveju juokai ten kai ką kitą reiškia ir čia jau vėl kažkaip tai tenka sugrįžti prie schizofrenijos ar net homoseksualumo. Neabejotinai pasitaiko virtualių transvestitų ir tokiuose Internetuose kaip Google plus ar Facebook. O tuo tarpu tų internetų šeimininkai (visokie šlykštūs vertelgos) visokiais būdais bando padaryti, kad žmonės taip nedarytų ir tikriausiai tuo tikisi į pasaulį įvesti gėrį ir taiką, nors mes visi aiškiai žinome, kad jiems rūpi tik kaip apgauti paprastą žmogų ir išsunkti iš jo paskutinį pinigą.